Autor Zpráva
niky
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Webová prezentace hudební skupiny BRAK...
Zajímalo by mě, jak na vás ty stránky působí, přístupnost, použitelnost...

www.hudbabrak.cz

Díky.
Str4wberry
Profil
niky
No moc tam toho není. Řekl bych, že v tomto případě by byla „klasická“ HTML stránka lepší.
embee
Profil
niky
nenadchne, ale neurazi. Na muj vkus je tam az prilis malo obsahu, vubec netusim co je skupina zac... nejaka bibliografie nebo jaxe to jmenuje by neuskodila. Co se flashe tyce - velmi jednoduchy. Opet neurazi, ale ani nenadchne, zkratka neco co se da udelat za par hodin sezeni u PC. Vychytavej a bude to lepsi.
rednek
Profil
Jedina zaujimava vec na tej sajte je fotogaleria
Po obsahu tam nieje takmer nic, za mozno minutu som mal stranku prejdenu
Velky priestor zabera nic. Cernota, cierno-cierna emo cernota. Bud zvacsit veci aby tam aspon nieco bolo, alebo aspon nejaky obrazok :P
Co je na zaciatku pri tom texte button s nejakym textom, ktory som neprecital, pretoze by som musel otocit hlavu uchom dole, a na to som lenivi. Preco tam davat necitatelne texty? + malicke, setris priestorom aby ho mohlo zaberat nic :3
XXX
Profil
Bohuzel to vidim zase tak - opet zbytecne vyuziti Flashe, ktere udela radost "webdesignerum", kteri budou moci opet konstatovat, ze je pouziti Flashe zbytecne, ze jsou spatni Flashari a tudiz ze tato technologie nema budoucnost... :( S temito nazory nesouhlasim a prave proto ve me tyto stranky vzbuzuji smutek.... :(
niky
Profil
:D koukám, že jsem vám do noty nekápnul... Popřemýšlim o tom. Díky...
rednek
Profil
XXX

No webdesignere to skonstatovali uz davno, teda aspon ja som sa zatial nestretol ani s jednym co by proti flashu nemal meter dlhy list namietok :D

Ale nastastie, podnikatelom sa paci ked sa im na sajtach vsetko skace lieta a blika, takze by som sa az tak neobaval ^^
XXX
Profil
rednek
Ja se rozhodne neobavam ;) Neni ceho se obavat. Nazor "webdisigneru" nijak neovlivnuje ani nasi praci ani nase nazory. Osobne mi muze byt jedno, ze vetsina lidi dela ve Flashi spatne veci, ktere Flashi kazi jmeno, ale na druhou stranu me preci jen mrzi, kdyz vidim, ze nekdo webdesignerum porad takhle nahrava, aby mohli poukazovat na to, ze maji pravdu :(
embee
Profil
rednek
XXX

- no on je webdesigner a webdesigner. Webdesigner pro me neni nekdo, kdo se krecovite drzi (x)html a CSS a tvrdi ze vse ostatni je na nic - to je pro me amater. Webdesigner je nekdo, kdo je schopny uznat uzitecnost te ci one technologie v te ci one situaci. Rozhodne bych jako webdesignery neoznacoval komunitu na teto diskuzi - urcite se jich tu par najde, ale spis jako safranu. A ten zbytek me nezajima, protoze dela weby, ktere byly aktualni pred 5ti lety. Ale webova scena uz je dal, takze cim pozdeji si to 'webdesigneri' uvedomi, tim lepe pro nas, aspon bude prace :)
niky
Profil
Stvořil jsem novou verzi. Co na ten web říkáte teď?

www.hudbabrak.cz
johnDOU
Profil
Špatné využití, dobré využití, chce to čas. Jako je pravda, že Flash tu nebyl potřeba, ale i tým minimálně animovaným buttonem sem začínal i já.

Jinak, web je docela pěkný, když kliknu na kapela, tak ty obrázky kytar, zrušit hneď! Radši stáhni fotku a trace bitmap in flash. Protože mrkni se jen třeba na ten music panel a na ten obrázek. Celý web jsou rovné čáry, hrany, písmo vs. kostrbatá příšera z hlubin pekelných :) Jinak pěkné.

Jo, neboj se animovat :) Animace sou lehké, jen nápad chlape. Když máš nápad, tak uděláš vše.
niky
Profil
Děkuji za názor... ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0