Autor Zpráva
Ybznek
Profil *
můj web - design 1
design 2

Potřebuji pomoct. Nevím který design je lepší. Design č.1, momentálně používám na webu. Měl by fungovat na rozlišení 800*600 a více.

Druhý design(ten jsem na webu nikdy nepoužil) - se mi zdá hezčí. Ale funguje správně jenom na rozlišení 1024*768.

Prosím vyberte lepší, a svou odpověď zdůvodněte.

Poznámka: Nehodnoťte kód ani obsah.
Str4wberry
Profil
Ybznek
Ten první se mi zdá přehlednější. Druhý je hezčí — jen mi na něm vadí to černé pozadí — hůř se mi na něm text čte.
Nox
Profil
Druhý je hezčí - černé pozadí ano, šrafování taky ALE NE v tomto provedení, trašně to bliká a je to zabiják na oči
Ikdyž na obou by bylo potřeba dost zapracovat
Ybznek
Profil *
Zkoušel jsem udělat různé druhy šrafování a tohle vyšlo nejlépe. Zkoušel jsem tmavší odstín čar - ale pak při nižší světlosti monitoru nešli vůbec vidět.
Nox
Profil
Ybznek
Je to příliš světlé a v Opeře mi to bliká...nevim, no
Ybznek
Profil *
Já Operu moc nepoužívám, ale mám jí nainstalovanou(v9.10). Nijak výrazně mi to nebliká.
Flip
Profil
Ybznek
ani jednomu bych neřekl design, ale volil bych první volbu... je přehlednější a nebolí z ní oči...
Mistr
Profil
Ybznek
Pokud bych si opravdu měl vybrat pouze ze dvou nabízených, pak bych volil variantu číslo dva.
Ybznek
Profil *
Co si myslíte obecně o barvě pozadí? Četl jsem, že je lepší mít bíle pozadí - lidé jsou na to zvyklí
Str4wberry
Profil
Ybznek
Jak jsem psal, mám bíle raději.
Mistr
Profil
Ybznek
lepší mít bíle pozadí
Nemusíš pak dělat speciální styl pro tisk. Tedy, abych byl přesný, nemusíš ho nutně dělat ani v případě, že máš pozadí třeba černé, ovšem je to pak prasárna. Kvalitní kodér (čímž se zde na něj nechci pasovat) si toto ohlídá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0