Autor Zpráva
Go@lie
Profil *
Rád bych vás poprosil, kdybyste (přiměřeně ;-) ) zkritizovali tuhle stránku. A rád bych, pokud byste mi poradili co a jak zlepšit. Díky!!!
Go@lie
Profil *
A ještě bych chtěl dodat, že se mi asi úplně nevyvedla designová optimalizace pro IE. Prostě bych rád aby to vypadalo jako v mozille, ale to půjde asi těžko... Případné rady uvítám...
Tomik
Profil
Zajímavé, grafika odpovídá tématice, jen ten úvodní banner se dost dlouho načítá. Když roluju, tak se celé stránky pěkně rozpohybují - to bude těma vnořenýma divama, které scrolují. Jinak povedené stránky.
Go@lie
Profil *
Díky. Ale ten banner je už po úpravě. Chápu, že třeba pro modemáře je tuším 50kb dost, ale původně měl 200. A zase nechci jít tolik dolů s kvalitou. Mě se ale stránky nehýbou ani v IE ani ve firefoxu... To jsem bouhžel nepochopil-jak hýbou... Ale když už jsme u toho, zajímalo by mě, proč mi v mozille nejde scrollovat tím prostředním sloupcem pomocí kolečka na myši a v IE jo. To mě trošku vadí.
Ikarus
Profil
Barevně jakžtakž OK,

rozlišení 800x600 ještě nevymřelo...prozatím...navíc myslím, že zrovna pro tenhle web to není problém, když se tak dívám, kolik je okolo obsahu uprostřed volnýho místa.

Nelíbí se mi blikající, pohybující a všelijak rušící odkazy na spřátelený weby. Navíc zcela určitě nemusí být na každé podstránce.
juraj2
Profil *
Pekná stránka ale ten úvodný banner sa veľmi dlho načítava.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0