Autor Zpráva
RuleZZZ
Profil
Mám v tomhle pokračovat, nebo to stojí tak za h***o, že to mám radši rovnou spláchnout?
RuleZZZ
Profil
neklikejte dál.. ty odkazy zatim nikam nevedou... :)
Zdeněk Košťál
Profil
No ono tam zatím vesměs nic není. Žádná typografie ani zajímavé grafické prvky...
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
Tak co, už máme „klikat“?☺
Nox
Profil
V poslední době se tu rozhmohlo "mám pokračovat ?"
Co na to má člověk říct?
Je to prostě na začátku

Sprav si malá/velká v kódu, chybějící uvozovky, vyhoď tabulky,
oddělej jedny z těch dvou odrážek...
RuleZZZ
Profil
Nox

oddělej jedny z těch dvou odrážek...

Kde myslíš...? v tom textu? nevim jak. v mozille se tam prostě objeví ty tečky, ať chci, nebo ne... ale v IE je to zas normální..

sprav si malá/velká v kódu

Pane bože... používám Doctor's HTML Editor .. ne, že bych to neuměl napsat sám, ale nechce se mi to všechno psát... je to dost velký ulehčení práce.. mno a editor píše velký a já malý... ale to neni chyba ne??
RuleZZZ
Profil
Jinak prosím napište jaké zásady typografie, nebo zajímavé grafické prvky byste tam dali vy... Pokusím se to zrealizovat... :)
Nox
Profil
mozille se tam prostě objeví ty tečky
očividně chceš, když je tam "list-style-type: disc"...jestlis to psal ty
takže si to nastav na :none
RuleZZZ
Profil
:D jo, psal jsem to já.. jo já si nevšim, že se to ruší.. mám tam totiž taky ul {width: 500px; margin-left: 70px; list-style: none; margin-top: 0px; margin-bottom: 5px}, ale zapoměl jsem na to dřívější u li
RuleZZZ
Profil
Prosím napište jaké zásady typografie, nebo zajímavé grafické prvky byste tam dali vy... Pokusím se to zrealizovat... :)
RuleZZZ
Profil
pls
tajny spion
Profil
RuleZZZ
Urcite je to dobry napad... jen abys to stihal...
RuleZZZ
Profil
Mno myslim si, že to stíhat budu.. Vzhledem k tomu, že nikdo nic nepíše, tak ale nebude co...
RuleZZZ
Profil
Už to neřešte (jako kdyby někdo něco řešil.. :D), zkoušim vytvořit jinou verzi. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0