Autor Zpráva
croow
Profil *
Vazne bych byl rad o drsne zhodnoceni a nesetrte me...

I) http://www.mobilninadrze.com
Od te doby co jsem stranky napsal s emi na nich nelibi tohle:
1) relativni pozicovani (zde jsem ho pouzival poprve a asi taky naposledy. Rad bych slysel vase + a - na to)
2) netestovani pro jine web prohlizece (vim o tom tak prosim tuto kritiku vynechte, az ted jsem se dozvedel o spravnem pouzivani css.. IE opravdu "sezere" vsechno)

II) http://www.mobilninadrze.com/baner/bar.htm (kreslil jsem to sam :o)

Pozn: pardon ze nepouzivam diakritiku.. o interpunkci jsem se vazne snazil
mat
Profil
Drsně to nebude, svému účelu stránky asi slouží - ale fakt jen v IE (opera i prohlížeče postavené na gecku zobrazí stránky totálně rozhozené). A banner? Působí legračně, a proto asi nevadí... - tím chci říct, že na rozdíl od jiných (agresivních) bannerů, se mi líbí
Petr Weida
Profil
nechtějte vidět stránku jinde než v IE
lukysy
Profil
No ve Firefoxu je je to celé vyhozené vlevo a tím pádem to celé kazí. Jinak kód celkem fpoho až na samé obcházení tím, že to je nastrkáno v komentářích. Jinak informace tam jsou a z první stránky je zřejmé, čím se stránka zabývá. Teď by to chtělo optimalizovat.
croow
Profil *
Hlavne ze jsem rikal at nekomentujete zobrazeni v jinych prohlizecich...
jinak mat: dik za pochvalu!
curo
Profil
Najväčší zápor tvojich stránok je asi tá (ne)kompatibilita s ostatnými prehliadačmi. Ale o tom sa už hovorilo.

- Sekcia Main na stránke v českom jazyku sa mi moc nepáči
- Na obrázky v hornej časti si asi použil moc veľkú kompresiu, sú pomerne nekvalitné
- Neviem či toto patrí na titulnú stránku a ešte k tomu tučným písmom: "Společnost FLEX INVEST s.r.o. se sídlem v Chomutově byla založena v roce 1997 a je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ústí nad Labem,oddíl C,vložka 12554."
- Na celej stránke som nenašiel ani jeden obrázok mobilnej nádrže
- V kontaktoch sa tel. čísla tvária ako odkazy, je to dosť mätúce
- Otvorenie 3 okien s cenovou ponukou je dosť dobrý hardcore
- Baner sa mi nepodarilo otvoriť

Je tam toho viac, ale toto mi padlo do oka na prvý pohľad
www.oknet.sk
Profil *
ty si to asi spravil pre IE. ale ja som si to pozrel vo firefoxe a vyzera to na grc. na grafike az prilis vidno ze je to jpeg. a to positionovanie v css ti velmi nejde:)
llook
Profil
www.oknet.sk: Možná by neškodilo nejdřív přečíst příspěvky na které reaguješ, protože tam je jasně řečeno, že je to zatím jen pro IE, že autor o tomto nedostatku ví a že toto tedy nepotřebuje hodnotit.

Můžu si jenom domýšlet, jak to v tom IE vypadá, ale každopádně bych dal pryč hejbací text (marque). To se nehodí skoro nikam.
Čistě subjektivně, nemám moc rád monospace písma (Courier a spol.) a dal bych větší písmo v menu.
Radek
Profil *
Zase si někdo spletl obrazovku s papírem. Další snaha o obrázek, na kderý se dá klikat. Zrovna na tomhle PC neschovává lišta, tak jsem měl problém se podívat úplně dolů. Rolovací lišta je na to nepoučitelná. Když jsem donutil prohlížeč narolovat úplně dolů (dáte myš vpravo nebo vlevo a jako označujete text), našel jsem tam spoustu bílého místa. Takže ani pro 800x600 to není bezproblémové. Tučné písmo, které nemění v IE velikost, taky špatně.
A taky <ul style="list-style-image: URL('puntik_dira.gif')"> by chtělo do externího stylopisu. marquee bych zrušil, je to takový indikátor začátečníka. Ale to, jak pomocí definujete "ručičku" na začátečníka rozhodně nevypadá. Působí to na mne velmi nesourodým dojmem, hlavně ty značky <font> vůbec nevím, proč jsou použité, kód <div style="cursor: hand; cursor: pointer; color=blue"><font color=red size=4> mi připadá podivný, modře, červeně, velikost 4, přřebitá linkovaným stylem.
Nevím, co to udělá bez JS, maslím, že mic, soudě podle těch onclicků.
Mám za to, že by to šlo udělat jednodušeji a přístupněji při téměř totožném vzhledu, i když bych si to netroufl udělat bez tabulky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0