Autor Zpráva
sTeeVe
Zdravím,

možná jste si všimli, že design, který tu byl minule jsem nakonec nepoužil. Zatím tedy zkouším, co bude nejlepší.

Teď jsem dodělal poslední verzi.
Co na ni říkáte?

Nová verze

prosím o srovnání se současným.

Děkuji.

*edit: už jsem nasadil novou verzi na ostrý běh, můžete ji ale kritizovat stále;-)
Railbot
Líbí se mi to. Ale zdá se mi, že se tam potkává několik různých stylů.

Logo - moderní, ale něco tomu chybí. Nejsem schopný říci co.
Menu - odfláknuté obyčejné. Zkus to samé jako jsi měl na minulém nepoužitém návrhu (podbarvení obdelníkové).

Zbytek je dobrý, méně ukecaný než aktuální verze, ale zase bych nějaký text i přidal, aby to nebylo tak skoupé na slovo.

Patičku bych dal světle šedivou, aby tolik nesplývala s pozadím webu.
sTeeVe
Railbot:
díky za reakci, patička je světlejší, než zbytek pozadí, ale možná to zvýrazním,
nad menu popřemýšlím,
texty doplním, ale ne moc, schválně tam chci mít spíš ukázky referencí, než "okecávání", jak jsi napsal :D
sTeeVe
Railbot: tak jsem tedy i to menu editoval a už to běží na steeve.cz
Str4wberry
sTeeVe

1) Texty v hlavičce „web design / new media / kresby / malby“ mi připadaly jako odkazy a měl jsem tendenci na ně klikat.
2) U referencí by neškodilo přihodit obrázky.
3) Aktivní položka v menu by měla být zvýrazněna.
4) Na úvodní stránce jsou obrázky referencí odkazem, ale kurzor myši na nich není symbol ruky.
5) Ukázky počítačové grafiky by mělo jít zvětšit — z těchto miniatur toho moc nepoznám.
6) Bez stylů není jasně oddělena navigace od obsahu.
7) Odkaz „Přeskočit na navigaci“ nelze ovládat klávesnicí.

Hodnocení: 8/10
Railbot
sTeeVe
Lepší. Chválím.
Nox
Z toho co si předvedl myslim nejlepší...imho
Ikdyž trochu bych objekty orámoval nebo oddělil graficky - například aby bylo vidět že ty texty napravo patří k referenci
atp., chybí mi ta strukturovanost
ato3
sTeeVe
já bych ještě doporučil při hoveru u těch referencí na úvodní stránce použít jeden obrázek, který se bude posouvat při hoveru, aby se ten bez barvy načetl už při načtení toho barevnéha a pak při hoveru to neblikalo.
Snad jsem se vymáčkl srozumitelně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: