Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Čau, ohodnoťte pls kamarádovu stránku... (zatím ve vývoji) Poison Cauldron
Miloš
Profil
A tu kamarádovu stránku děláš ty?
Protože jestliže ji dělá on sám, proč se sám taky nezeptá? b) vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
vertigo4
Profil
no hodně jsem mu radil, a dělali ji dfcto spolu
Miloš
Profil
Tak to jo; tož pusťme se do toho:

Na první pohled to na mě působí přeplácaně, přestože toho tam vlastně moc není.
Když jsem vypnul obrázky, hned to vypadalo přehledněji.
Rozhodně bych z úvodní stránky vyhodil počítadlo (zaprvé: zajímá sice vlastníka stránky, ale málokterého návštěvníka; a teď mi řekni, pro koho jsou stránky dělané… zadruhé: barevně tam vůbec nezapadá.).
Stejně tak tam nezapadají ikonky RSS

Písmo je prťavé a protože je definované v px, není možné ho v exploreru zvětšit. Pokud je to z neznalosti, oprav to. Pokud je to úmysl, pak je to hovadský úmysl; oprav to.

Nikdy nepodtrhávej texty, které nejsou odkazem; spadá to mezi zločiny proti lidskosti a smrtelné hříchy.
Oproti tomu nepodtrháváš „nadpisy“ (to zelené veliké, co odkazuje, ale není to nadpis v kódu, protože to není <h2> nebo tak nějak), které jsou odkazy.
Těmto „nadpisům“ přidej margin-top, abys je odsadil od předcházejícího textu (zpřehlední to).

Odkazům přidej nějaký hover.

Inline styly (takové to <span style="…>) jsou cestou do pekel (notabene jestliže máš externí css soubory, pak už vůbec nechápu smysl inline zápisů) .

Vřele doporučuji k prostudování http://www.semantika.name/
Nocturnis
Profil *
O tom, že to vertigo sem dal, jsem nevěděl. Abych byl upřímný: moc mě nějaká hodnocení nezajímají, protože kladu větší důraz na obsah, nikoliv na formu. Je sice poměrně dost důležitá, ale raději budu psát články než se hrabat v úpravě stránek. S vertigem si to ještě vyřídím 8 X

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0