Autor Zpráva
Val
Profil *
Nějakou dobu jsem hledal stránky (české) o Paint.NET a docela mě zamrzelo, že jsem nenašel nic, co by za to stálo. Nějaký zdroj zajímavých informací a downloadu. Tak jsem jedny asi před týdnem začal dělat.

http://paint-net.ezin.cz/

Vše je řečeno na úvodní stránce (nejsou hotové všechny).

Tak by mě zajímal váš názor snad na vše a zda se vám zdá být stránka užitečná. Grafika a kód je na tom asi dost bledě, ale webdesigner nikdy nebudu :(.
Val
Profil *
Tak už fungují všechny stránky. No snad.
Str4wberry
Profil
Val
Troufám si říct, že téměř dokonalé.

Pár drobností:
1) Odkazy „...pokračuj“ v „Archivu článků“ jsou nevýrazné/nečitelné.
2) „<div id="navigace_webu">“ by mohl být udělán jako <menu>.
3) Stránka kontakt by se nemusela tolik natahovat, když je tam minimum obsahu.
4) Možná bys nemusel „klikat zde“ — http://paint-net.ezin.cz/clanek-1-pluginy.html

Hodnocení: 8/10
Tomáš Hanus
Profil
Val
Vyskytují se zde gramatické chyby typu: česká republika atd
Val
Profil *
Tomáš Hanus

Texty píšu takříkajíc na koleně, doufám, že tam nejsou žádné prasárny. Republiku a podobné opravím, jakmile budu mít chvilku času se na to kriticky zadívat.

Str4wberry
Troufám si říct, že téměř dokonalé.

Troufám si říct, že kecáš :). 1. Ztmavím 2. Mě právě nikdy nešlo udělat menu jako li, aby mi to nikde nevyskakovalo :(. 3. Zkusím dát height na 100% ku stránce, ale nevím zda mi to půjde. 4. Chápu :).
Str4wberry
Profil
Val
„Troufám si říct, že kecáš :).“
Opravdu, myslím to upřímně.☺ Alespoň v Opeře — v jiných prohlížečích bych možná ještě něco našel.

3) A proč tu výšku nenechat na textu?
Val
Profil *
Str4wberry

No protože design jsem kreslil tak, že patička přímo musí dosednout na stavový řádek. Zkus si představit, jak by tam vypadal kus černýho prostoru :(.
Str4wberry
Profil
Val
„No protože design jsem kreslil tak, že patička přímo musí dosednout na stavový řádek. Zkus si představit, jak by tam vypadal kus černýho prostoru :(.“
To je zbytečná obava — beztak stránka stejného „efektu“ dostane, když si zvětším okno přibližně na 1000 pixelů a více.
Bubák
Profil
Myslím si, že na stránce mohlo být zmíněno, pod jakou je licencí program šířen, ať to případný neinformovaný zájemce nemusí hledat jinde.
Val
Profil *
Bubák

Díky, je to tam.
Gekon
Profil
Vskutku pěkná práce.
Drobná chybka:

Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
Zneužíváš toho, že vidíš IP adresu. Není podstatné, kdo je autor, ne?
Keilew
Profil
Chamurappi
V případě osob, které si dělají srandu z celé diskuse jako banán a jeho Homerové je to přinejmenším nutné.
Val
Profil *
Gekon

Prosím? Co to má co společného s IP? Kdyby jsi nebyl nějak paranoidní, možná by jsi poznal, že je sdílená.
Keilew
Profil
Val
Ten rukopis je taky sdílený?
Val
Profil *
Keilew

Vy máte asi vážně něco nemáte v hlavě v pořádku. Pokud budete mít chuť web dále hodnotit, budu rád, pokud ne, zdržte se pčíspěvků, které s tím nemají nic společného.
Gekon
Profil
Chamurappi
Domnívám se, že jsem tím nikomu neublížil, což jsem ani neměl v plánu. Ale dobrá, klidně to oslovení smažu.
Val
Profil *
Gekon

Nic mazat nemusíš, mě to dvakrát nevadí. Ale nasměju se, až budete obviňovat další osoby ze stejného kraje:D.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keilewa:
On si z nás dělá srandu? Nevšiml jsem si. Jen se pod jinou přezdívkou ptá na názor na jeden web. To tady dělá více lidí a nikdo jim to nezazlívá. Kdyby chtěl utajit svoji identitu, tak si zaleze za anonymizér — což zřejmě udělá příště, když vidí, že jsou moderátoři drbny.
Val
Profil *
Chamurappi


Všem děkuji za přínosné komentáře k webu. Chtěl jsem si ve vší skromnosti udělat stránky, kde bych lidem ukázal tento editor, jež české stránky neměl.

Chamurappi
Přemýšlím o tom, pak by nikdo neměl "paranoidní řeči", které by mi nepomohli.
Keilew
Profil
Val
Koukám Lexterova oblíbená chyba - shoda podmětu s přísudkem:-))
Val
Profil *
Keilew

Co na to říct, než že lidé jsou blbci, mě nevyjímaje.

Až budu chtít zase požádat o kritiku nebo o radu, přijdu za vámi, věci rozumíte. Žvástů se budu pokoušet nevšímat.
habendorf
Profil
Tahle "protilexterovská" mánie se mi vůbec nelíbí. Myslím, že Lexter je svobodný člověk a jestli zítra bude chtít být "čulibrk" a pozítří třeba "vévoda Brabantský", je to jeho a JEN JEHO věc. Tady je sekce "Názor na stránku", nikoliv "Názor na nick". Tak se toho prosím držte.

Val
Myslím, že provedení stránek odpovídá jejich účelu. Do kódu nekoukám, z pohledu uživatele hodnotím kladně.
Keilew
Profil
habendorf
Víš, bylo by to možné, ale jen do té doby, kdyby každý jeho nový nick a příspěvek neobsahoval: toto je moje první práce, jsem začátečník atd. Všichni víme, že to není pravda, že by grafiku moh klidně vyučovat, a proto mi to přijde jak tahání za fusekli ostatních a ukájení se falešným obdivem: první práce? Ty seš fakt dobrej!
A tuhle hru hrát nechci a věřím, že ostatní si při ní taky připadají drobně zneužití.
Railbot
Profil
Špatný kontrast u šedého písma. Zelený text v <code> už vůbec nejde přečíst. V patičce jsou nějaké barevné pruhy vpravo. Nevím jestli tam patří, ale je to jako chyba a pěst na oko.
Bubák
Profil
V popisu programu jsem mezi výhodami našel „Podpora animací“. Tak jsem hledal, jak na ně, a našel jsem tohle mezi FAQ (hned na začátku):
Can I make animated GIF's with Paint.NET?
No, sorry. Paint.NET is not an animation program.

Takže tak.
Bubák
Profil
Tak jsem jedny asi před týdnem začal dělat.
Tak proč jsi to smazal?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Jestli jsem to správně pochopil, tak smazání výsledku je přirozenou součástí Lexterova výrobního procesu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0