Autor Zpráva
anonyme3
Profil *
Prosím o názor na tento návrh - ještě to rozhodně finalni faze, doplnim header, upravim menu, jen bych chtěl vědět váš názor na barvicky atak...
FRIAN-anonyme3
Profil *
pardon - navrh
FRIAN
Profil *
pls o hodnoceni :o)).
Flip
Profil
FRIAN-anonyme3

no lekl jsem se jestli se mi nějak neklekl barevný filtr monitoru xD nebo jestli jsem náhodou nedostal šedý zákal... kdo ví, raději mě ostatní uveďte do reálu... díky ...

jinak ohledně rozvržení... půl stránky zabírají "paprsky" ... takže to moc rozumné není, jinak ty hrbolky co ve mě mají evokovat hory, mě moc nesedí ...
Str4wberry
Profil
1) Ta hlavička se mi zdá zbytečně vysoká.
2) Její přechod na text vypadá dost podivně.
3) Je to možná až moc jednoduché, ale jak to vylepšit mě nenapadá.
FRIAN
Profil *
Díky, je to jen návrh ;o)) člověk se nějak zabavit musí :D:D:D někdo další ? :-/:D
RuleZZZ
Profil
Kromě toho, že bych hlavičku o 100 - 200 pixelů zkrátil, se mi to líbí.. :)
FRIAN
Profil *
RuleZZZ: dík, ale to asi byla ironie wit, ze se ti to libi.. /-:
RuleZZZ
Profil
ee.. mě se to opravdu líbí.. ale ber to jako názor amatéra a běžného uživatele..
RuleZZZ
Profil
ono by se to ani nemuselo zkracovat o tolik.. stačilo by, abych při rozlišení 1152x864 neměl poslední položku menu pod okrajem prohlížeče..
oogi
Profil
Flip
Ty barvy se mi taky zdají divné...

FRIAN
Celé je to takové bez nápadu, vybledlé barvy a nejhorší na tom je to obdélníkové menu...
Na webdesign slabé, chce to nějakou hlubší myšlenku, nebudeš-li teda mít název "vyhasínající slunce"
Petrnson
Profil
Mně se zdá také že hlavička je moc vysoká a možná bych nějak v hlavičce pozměnil barvy.
shaggy
Profil
Mne sa to tiež celkom páči. Ale ako povedali kolegovia - hlavička je moc vysoká, pri mojom rozlíšení (1024x768) mi to pripadalo ako stránka ukrajinských japoncov (tie skoro ukrajinské farby spolu s japonským slnkom...).
FRIAN
Profil *
Hm, každopádně díky za vaše názory, mám tu něco nového, tak to prosim "zčekněte" a napište svůj názor.

RuleZZZ: tak to díky, udělal jsi mi radost :D.
oogi: asi tě zklamu, místo vyhasínajícího slunce jsem pro tentokrát udělal zapadající :D:D.
Petrnson: díky za připomínku, pokusil jsem se změnit ;o)).
Str4wberry
Profil
FRIAN
Řekl bych, že lepší. Jen Ti dost zanikají texty v menu (písmo je špatně kontrastní).
shaggy
Profil
Tak toto sa mi vôbec nepáči, menu nevýrazné a dizajn tiež nič moc :-/
FRIAN
Profil *
Str4wberry: Hm, kontrast doladím, ale až v nakódované šabloně ;o)), dík za připomínku ;o)).
shaggy: njn, a copak by se ti pacilo, dyby tam byla blondyna s roztazenejma nohama? :-/ :D ... bez urazky ;o))
shaggy
Profil
Brunetka :P
Nie, len ti hovorím, že prvý návrh sa mne osobne páčil viac.
FRIAN
Profil *
shaggy: hm, uvidím, jak budou hodnotit ostatní, ještě zvážím jaký použiju, ale myslím, že spíš ten druhý ;o).
RuleZZZ
Profil
ten druhý je barevně hezčí, ale jak už říkal shaggy - menu je nevýrazné. a mě moc se mi nelíbí řešení loga a referencí... :P
FRIAN
Profil *
RuleZZZ: dobře řešení referencí se pokusím opravit, ale to logo nechám také jaké je a to především z důvodu že ho udělám normálnim nápisem, aby mi to i na tom freehostingu behalo(kazdy kb vetsi zatizeni:D), nez si vydělám na placený hosting ;o)).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0