Autor Zpráva
00flash00
Profil
Vravte co sa vam paci co sa vam nepaci, napad myslienka je to beta verzia hotova na 90 percent uz len malickosti.
Takze sem s nazormi
http://www.audio-shop.sk/audio/
Petr Svetr
Profil *
Libi... jen mi schazi ceny uz v prehledech zbozi (jsou videt az v detailu zbozi). No a snad jedine ze v registraci je napsano ze "Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné." , ale oznacena jsou vsechna. A kdyz napisu spatne e-mail, tak mi to sice da alert ze se mam polepsit, ale smaze mi to ostatni (spravne) zadana data...

Jinac dle meho nazoru hodne pekny...
00flash00
Profil
Vsak ceny v prehladoch zbozi uz mas, je tam dva krat ta ista cena ale to len preto ze na jednej strane budu SK a na druhej euro ... Ok to ostatne dam dorobit . . .
Vdaka
Nox
Profil
Generovaný v Joomle, takže tím velká část hodnocení odpadá... natahuje se to strašně dlouho
Barvy pěkné, obrázek vzadu velmi zaoblený, zatímco web jsou 2 obdélníky bez nějakých okrajů
dracek
Profil
Nelíbí se mi, to, že obrázky se zvětšují přímo javascriptem.

Lepší řešení by bylo
<a href="obrazek.img" onclick="zvetsi ('obrazek.img'); return false;">Zvětšit</a>
00flash00
Profil
ktory obrazok vzadu mas namysli? No obrazky javascriptom preto aby sa prisposobilo okno obrazku nie? neviem niesom programator, ja nechcem hodnotit kod ved sme to daly vypracovat firme mame to v testovacej prevadzke takze potrebujem co sa vam tam paci co nepaci aby sa to este poupravovalo pred predajom
dracek
Profil
00flash00
Je sice pěkné, aby se přizpůsobilo okno obrázku, ale když si to otvírám do nového panelu, tak mě docela naštve, když se zobrazí bílá plocha a v adrese je javascript: ....
00flash00
Profil
hm tak tak to ma robene viacero e-shopov

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0