Autor Zpráva
kharn
Profil *
Dobrý den,
poprosil bych zhodnocení těchto stránek připadně realizování nějaké myšlenky. Předem Děkuji

Odkaz
pepan
Profil
ve firefoxu je text vedle menu posunutý dolu, což s největší pravděpodobností býti nemá
Flip
Profil
masožravých stránek

ty stránky fakt žerou maso? ;)

ve FF ti ulítává obsah pod sloupec s navigací, jinak postrádám grafiku, menu je chabé, spavé slabé a zelená je jak z coffeshopu...
kharn
Profil *
Je to zvláštní netuším čimpak to je za 1) stránka má být uprostřed a ne vlevo a ten obsah jak tu píšete je také tochu jinde prosim pomožte ted jsem projel kod a netuším. Předem děkuji
pepan
Profil
chybka v CSC nejspíš
Manq
Profil
kharn
Nevejde se ti to tam. Máš nastavenou celkovou šířku 780px, ale když sečteš všechny šířky, paddingy a bordery uvnitř, dá to víc.
kharn
Profil *
obsah jsem vyřešil, ale zarovnání stránkx doprostřed to netuším IE je správně firefox špatně.
Manq
Profil
Hlavnímu DIVu nastav margin:0 auto;
kharn
Profil *
Opraveno Děkuji.
Miloš
Profil
Počítadlo návštěv jistě zajímá tebe, ale odvažuji se tvrdit, že většinu návštěvníků nezajímá.

Pokud jde o anketu, začínám si myslet, že většina lidí, kteří si na stránky něco takového dají, nemá až tak dalece touhu zjistit, jak lidé odpovědí na danou otázku, jako spíš to, že se na (amatérských) stránkách takové ankety vyskytují a tak co bych si ji tam taky nedal, že; nějakou tu otázku už vymyslím…
Musí tam ta anketa být?

Odkazovaným stránkám se rozpadá layout.
Flip
Profil
Miloš
tak já jí třeba na webu, taky mám a jsem velice rád, že se něco od návštěvníků dozvím...
Str4wberry
Profil
kharn
1) Rozklikej hlavičku.
2) Počítadlo mě (návštěvníka) nezajímá.
3) Odkaz „Hlavní strana“ odkazuje na „http:/“.
4) Na dílčích stranách se totálně rozpadá layout — asi ti není ještě hotové, viď?
5) Text je vlevo moc nalepený na menu.
6) „:::Knihy:::“ — vážně jsou ty tři dvojtečky z obou stran nutné?
7) Obrázky na hlavní straně by se mohly zvětšovat.
8) Text ankety je příliš malý; a vůbec, není ta anketa zbytečná?

Hodnocení: 3/10

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0