Autor Zpráva
Tomáš Hlaváček
Profil
Ahoj všem,
dáváme dohromady redesign webu www.mmb.cz a naši grafici vytvořili dva odlišně pojaté návrhy. Protože si klient vyžádal hodnocení i od uživatelů webu, dali jsme jim vybrat formou ankety. Prosím ohodnoťte je také a případně nám sem napište Vaše připomínky k nim. Díky za všechny příspěvky, i ty silně kritické :-)
dracek
Profil
Mě se líbí ten první, ale chtělo by to lepší čitelnost. Budu hlasovat až po zlepšení. :)
Str4wberry
Profil
Konkrétně:
Návrh 1 — http://www.mmb.cz/brydl.jpg
Návrh 2 — http://www.mmb.cz/rozmara.jpg

Tomáš Hlaváček
Oba jsou v podstatě zdařilé. Asi bych volil č.2, protože ten první je dost nepřehledný a texty jsou na něm špatně čitelné.
RuleZZZ
Profil
Oba jsou moc pěkné, ale ten druhý mi příjde přehlednější.
Nox
Profil
Mám naprosto stejný názor
mantisa
Profil
Promiňte moji otevřenost, ale ten první (brydl) je strašný.
Pokud se na to podívám z pohledu průměrného návštěvníka se zájmem o motocykly, tak když otevřu první návrh nevím přesně kde jsem. Potřebuji notnou dávku na zorientování se. Ta mazanice v hlavičce mi toh moc neřekne.

Prťavé a nečitelné písmo mě taky odrazuje, Stránku tudíž rychle opouštím.
Webdesigneři by měli mít napsáno nad postelí, že stránky mají v první řadě informační hodnotu a k těm informacím se má návštěvník rychle a pohodlně dostat. A pohodlné má být i jejich prohlížení (poslouchání, vnímání).
Web není umělecké dílo na kterém se má grafik vyřádit. Pokud ho takové choutky chytají, má jít dělat malíře.

U druhého návrhu je to postatně lepší. Pokud autor druhého návrhu zapracuje na kontrastech, bude to kvalitní návrh.
Tomáš Hlaváček
Profil
to dracek:
tohle jsou verze pro klienta, pro rozhodnutí, kterou ze dvou možných cest se vydat, takže muzes klidne hlasovat teď :-)

to mantisa:
otevřenost je namístě, pan Brýdl je skvělý v tiskovinách, jeho vnímání webu je velmi osobité a najde si své obdivovatele i odpůrce

to all others:
souhlasím, na návrhu pana Brýdla je z hlediska použitelnosti a přehlednosti ještě hodně práce

díky za reakce.
Icepoint
Profil
urcite návrh c. 2 - tedy rozmara
pepan
Profil
mě se taky více líbí ta rozmara

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0