Autor Zpráva
Tastix
Profil *
Prosím o hodnocení webu www.showcars.cz . Děkuji.
Miloš
Profil
Nevypadá to zle; to aby sis nemyslel, když tě budu v dalších řádcích peskovat ;-)

ale:

Hlavička je óóóbrovitáááááánskáááááááá. Při 1360×1024 mi zabírá asi 1/4 okna. Nerad bych na to koukal s menším monitorem. Vřele doporučuji snížit.
Vítám, že je klikací logo, ale rozšířil bych klikatelnost na celou hlavičku.
Vítám schovaný text pod logem, ale jestliže se nenačtou obrázky, bude tento text díky minimálnímu kontrastu takořka nečitelný.

Ad flashová animace: hýbe se, čímž odvádí pozornost. Kdo může, bude ji blokovat; kdo nemůže, bude trpět. A nebo to návštěvníkům nebude stát za to a odejdou.
Pokud na animaci opravdu trváš, pak – v zájmu zachování slušnosti – ji nech jednou nebo dvakrát proběhnout a zastav ji.

Menu mi přijde poněkud humpolácké, jednotlivé položky jsou na sebe příliš nalepené.
Určitě jim dej větší rozestup, případně pouvažuj o odrážkách (klidně obrázkových), celořádkovém podbarvení (nemusí to být hned pseudotlačítka) a podobně.
V exploreru pak jednotlivé položky lezou při zvětšeném textu přes sebe.

Slovo Newsletter není česky. Na česky psaném webu mě to jako česky mluvícího Čecha uráží. Použij nějaký český exkvivalent.
Obdobně <title>: Showcars.cz - The best tuning and styling - úvod – to je jak pěst na oko; je to na zabití.
Tlačítko Search je stejný humáč.

Stránka Recenze má 2.3MB – to si děláš srandu, ne?
Jakmile stránka přesáhne 100kb, je vhodné se zamyslet nad tím, jestli to tak opravdu musí být.
Ale tohle…
Ani stránka Srazy – 705kb – nepatří k nejmenším.
Mimo to jsou obě stránky dlouhé jako Lovosice.

Stránka s kontakty je možná zbytečná – obsahuje tytéž informace, které najdu na každé stránce vpravo.
Smysl by podle mého měla jen tehdy, kdyby tam byl i formulář na odeslání e-mailu.
Jont
Profil *
Docela dobrý...Jen jak říká miloš, zruš ty anglický názvy a zmenši hlavičku. Ten ang slogan je taky blbý. Na stránku koktakt přidej formulář pro odeslání emailu a trochu zlepši to menu - větší písmo a rozestupy.
Ale hlavně pište kvalitní obsah !
Měsíček
Profil
Hlavičku zmenši o polovinu nebo zaviníš smrt několika lidí, kteří dostanou infarkt, málem sem ho dostal i já ;) a hlavička by neměla mít jen mini logo ;)
gyoja
Profil
Firefox ti posune logo na pozadí hlavičky o jeden pixel, chce to doladit. Viz. šipka:
Tastix
Profil *
Díky za komentáře.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0