Autor Zpráva
Keyklíř
Profil *
http://antihoperz.xf.cz/myth/#

Co vy na to? zkuste párkrát obnovit stránku - to odsazení obsahu je variabilní(generuje se mnáhodně v určitym rozmezí), jak se vám to líbí?
panther
menu vlevo v rohu na mě pusobí dost nepřehledně a taky je nečitelné
nevim proč to posouvání obsahu.. dle mého názoru úplně zbytečná věc..
chybí mi tam klikací logo - zkus dodělat
fandaa
1) Klikací logo
2) Toho menu si IMHO moc lidí nevšimne, navíc když ho chceš číst tak musís otáčet hlavu o 90°.. :D
3) Design? Toho tam moc neni..
4) Kód: Mno nějak moc prázdných DIVů...

1/10
SaLVe
mam FF a mam tam jen cernou obrazovku, porad... nelibi
Str4wberry
Keyklíř
„to odsazení obsahu je variabilní“
To je zbytečná hloupost.

1) Bez obrázků je stránka nepoužitelná.
2) Taktéž při vypnutých stylech.↑
3) Na to, že je ta stránka minimálně složitá, tak tam máš mnoho divů.
yFang
Keyklíř
1) Náhodné odsazení obsahu si myslím je zbytečné (jak už tu padlo) a působí to spíš rušivě, než zajímavě.
2) Chybí patička.
3) Menu je sice originální, ale za jakou cenu... A s vypnutými obrázky mohu je náhodně klikat do černoty a hádat, co se stane. :)
SaLVe
1) udelej jinak menu, dal bych ho vedle obsahu na stejnou miru a zkus ho udelat aktivni a ne spojene jen z obrazku.
2)pridej paticku
3) zrus to nahodny dosazeni obsahu
3) neporusujes nahodou pravidla o reklamni liste ic.cz? (muzou ti to cely smazat)
4) klikaci logo.
Keyklíř
Profil *
Koukam moc kladných názorů neni.
Jediné co s tím udělám bude
1)Klikací logo - na to jsem nějak zapoměl
2)menu zustane kde je ale přidám mu :hover a zkusím ho nějak "podložit" textem v případě vyplejch obrázků nebo stylů
3) Patička taky bude

SaLVe
ke tvému druhému bodu číslo 3 :-D to neni na ic, subdoména xf.cz patří webzdarma a stejně jsem to tam nahrál jen tak abych to moh ukázat, ono kdybych poslal link http://127.0.0.1/MYTHBUSTERS/index.php tak byste z toho asi moc neměli. A stejně pro to asi koupim nějakou doménu.
SaLVe
no co uz , ic.cz ma moznost asi 10domen a wz aspon 5 , kdo si to ma porad pamatovat, tak jako tak tam nebyla reklama .
RuleZZZ
SaLVe

nechci ti nijak shazovat sebevědomí, ale asi by jses měl nejdřív naučit CSS a pak hodnotit. a k té reklamě - on jí tam mít nemusí. má jí totiž tady - http://antihoperz.xf.cz/. tamto byla jenom podstránka...
shaggy
Čo sa týka toho variabilného odsadenia, spolu s tým rozmerom, ktorý sa tam vypisuje... možno je to zbytočné, ale k tej stránke (teda k obsahu - mythbusters) sa mi to proste hodí :-)
celkom dobre to vyznie v konečnom dôsledku

Nepáči sa mi ale to menu, strašne ťažko sa to číta keďže je to otočené o 90 stupňov... to si tam rovno mohol napísať - pri demencii klesá hlava doprava.
Keyklíř
Profil *
shaggy
Čo sa týka toho variabilného odsadenia, spolu s tým rozmerom, ktorý sa tam vypisuje... možno je to zbytočné, ale k tej stránke (teda k obsahu - mythbusters) sa mi to proste hodí :-)
Konečně někdo pochopil proč to tak je. Vy co neznáte mythbusters tak je vám to příjde zbytečné, ale ten zbytek lidí ví co je to za šílence, tak jim tam ta hračička sedne ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: