Autor Zpráva
Dobiáš
Profil *
Dobrý den co říkáte na mou stránku ??? http://www.jaroslavdobias.klekari.cz/
Miloš
Profil
Neděle 21. říjen 2007
Čas: 22:01:13

Týden: 42
Svátek má: Brigita


Properuna proč? Koho to zajímá?
To je na stránce tak málo informací, že je potřeba si vypomáhat takovýmito pitomostmi?
A nebo se předvádíš, co všechno jako velký programátor nedokážeš? Protože kdybys dokázal, neměl bys potřebu se předvádět takovýma zbytečnýma frajeřinkama.
Nox
Profil
Není mi jasná tahle řádka 2006 Created by IZIP . Designed by IZIP a.s.

A jinak - místo oné části, kterou citoval Miloš
můžeš rovnou dát ony ordinační hodiny

Obrázek vlevo je trochu přepálený, ale jinak to není graficky špatné...možná dát tmavé pozadí
Miloš
Profil
Nezasekla se ti klávesnice, když hjsi psal <div>? Je to poněkud <div>né.
http://www.semantika.name/

Stránky jsou poněkud prázdné.
Například informační hodnota stránek Vybavení ordinace a Noví pacienti nestojí ani za načítání.
Krom toho – vzhledem k prázdnotě (to už snad ani není vzdušnost) – proč je písmo tak malinké? Jistě, mohu si ho zvětšit, ale proč nemůže být větší rovnou?

Proč má tabulka ordinačních hodin 5 sloupců? Čtvrtý a pátý jsou tam k čemu?
habendorf
Profil
Z profesionálního pohledu žádná sláva, z pohledu uživatele myslím, že stránky plní svůj účel dobře.

- pokud nehodláte nějak rozšířit obsah na http://www.jaroslavdobias.klekari.cz/index.php?p=3 , pak bych tuto stránku zrušil. To vybavení působí takto poněkud tristním dojmem :o)

- trochu bych roztahal menu, příliš nahuštěné

- proč má lékař na stránce obrázek lékařky? Pravda, asi je to takto hezčí :o), ale pokud už tam musí být nějaký ten happy obrázek, dal bych tam něco jiného.
habendorf
Profil
Miloš

Nechceš hodnocení trochu přizpůsobit tvůrci? Co víš ty o Langerhansových ostrůvcích?

Navíc Created by IZIP.
dracek
Profil
Miloš
Ale no tak, ty bys určitě nebyl schopen vyléčit třeba zápal plic tak, aby to pacient přežil (A proč $Pacient->Heal(); Vyhazuje výjimku Can not heal. Pacient is lifeless.)


Dobiáš
Dobrý den pane doktore, určitě by to chtělo větší kontrast mezi textem a jeho pozadím. Taktéž bych doporučoval zvětšit fonty. Co se týče informativního charakteru - nešlo by tam dát více textů? Je to takové strohé... Taktéž chybí klikací logo a titulek je stále stejný.

Celkově se mi to moc nelíbí.
Navíc mám podezření, že je to generováno tím izip systémem...
Miloš
Profil
dracek Ale no tak, ty bys určitě nebyl schopen vyléčit třeba zápal plic tak, aby to pacient přežil
habendorf Nechceš hodnocení trochu přizpůsobit tvůrci? Co víš ty o Langerhansových ostrůvcích?
Ano, pánové, ale já se o něco takového nikdy nepokoušel.
Tomass
Profil *
Možná se pletu, ale myslím že věc se má takto:

Někdo vytvořil něco jako redakční systém, který běží na doméně klekari.cz. Kterýkoliv praktický lékař si může zaplatit a admin mu vytvoří subdoménu ve stylu jaroslavdobias.

Dále pak předpokládám, že lékaři mají na výběr několik stylů, ale co do obsahu budou stránky velmi podobné, v nejlepším případě je obsah nějak modulární, takže je možné si (možná) zaplatit doplňky typu Svátek má: Sabina apod.

Takže Milošovy připomínky k Brigitě a zobrazovanému datu apod může MUDr. Dobiáš ovlivnit v nejlepším případě tím, že ty věci nezapne, ale můj odhad je ten, že systém toto umět nebude.

Veškerá kritika je tedy bezpředmětná, resp. nebude mít odezvu.


mimochodem.. nejsme náhodou těmi, kdo toto financuje, my všichni? Docela by mě zajímalo, kolik za to autor dostal zaplaceno.

Jestli je všechno jinak a já mám jen bujnou fantazii, tak se omlouvám.
yFang
Profil
Dobiáš
1) Rozhodně bych udělal měnící se titulek (<title>K lekari</title>) a můžeš použít i dikritiku.
2) Chybí klikací logo.
3) Patička je taková odbytá.
4) Je tam trochu málo obsahu. Co to nějak natáhnout.

Jinak to nevypadá špatně.
l007
Profil
Co je to za stránku o MUDR. Jar. Dobiáš, když je na místě loga fotka s doktorkou? Pod ordinačními hodinami mě matou informace ohledně svátku, datumu. Přece vím, kolikátého dnes je a to mi úplně stačí. Další věc. Píšeš více o lékaři bla bla bla. Ale co? Co je 1975 promoce na Fakultě dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Mám dojem, že tady někomu dochází slova k dobrému vyjádření se. A nebo vybavení ordinace. Odběry krve a ostatního biologického materiálu. To je úžasné vybavení. To chci taky. Jinak to je ode mne zatím všechno.
otapavel2
Profil
Víc neosobnější ty stránky snad být nemohly :) Co takhle nějaké ta fotka lékaře, ordinace apod..? CO třeba nějaké často kladené otázky pacientů? JInak pokud jsem to dobře pochopil tak tenhle lékař je provázán s tím systémem IZIP. To znamená,že pacienti si můžou prohlížet svou zdravotní dokumentaci. Proč o tom na webu není ani zmínka?
12345
Profil *
Dobiáš
Tak by mě zajímalo, který "dobrý člověk" vznesl neoprávněně jménem dr. Dobiáše dotaz na jeho stránky, vytvářené v uno stylu spol. IZIP. Doufám, že jste si v hodnocení uvedených stránek dodali dostatek osobní důležitosti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0