Autor Zpráva
Tomass
Profil *
Tvořím web pro pejskaře. Jeho hlavní náplní bude kalendář výstav psů, kam budou pořadatelé přidávat výstavy a pejskaři přihlašovat psy. Z toho pro mě plyne trochu dilema, protože web bude muset působit jednak seriózně, ale zároveň tak nějak domácky, protože pro pejskaře tam budou doplňky jako vnitřní pošta, galerie psů apod. První nástřel designu je na http://dancanvlk.ic.cz/web-psi2.jpg , co vy na to?
Miloš
Profil
U obrázkového návrhu je vhodné, aby obsahoval ukázku <a href="#">odkazu</a>, a to jak normálního, tak visited a hover.
Také je vhodné ukázat, jak budou na stránce vypadat podnadpisy (h2, h3…).
Také by stálo za to ukázat, jak vypadá hover v menu a jak vypadá aktuální položka (v menu).
Tomáš Hanus
Profil
jen přidám:
jak bude vypadat galerie, přepokládám, že zde budeš umisťovat obrázky.

Hlavička vypadá celkem tématicky, ale zbytek to dost zabíjí.
Str4wberry
Profil
Tomass
Docela se mi to líbí. Jen nechápu proč je text v obsahové části tak úzký tj. není přes celou šířku.
Tomass
Profil *
Miloš ano, máš pravdu. Ale to budu řešit až já, je to otázka dělby práce mezi mě a designérku :)

Tomáš Hanus galerie je ještě otázka. Z pohledu funkčnosti to bude vedlejší záležitost a abych se přiznal, v tuto chvíli ještě nevím.

Str4wberry v jednom z těch sloupců budou věci jako podmenu, formuláře pro přihlášení, nejbližších 10 výstav apod. V druhém asi google reklama. To je ještě otázka, protože ten web bych chtěl živit z prodeje SW pro pořádání výstav, na který je odkaz vlevo nahoře.


Ozvu se, až nějak pokročím. Prozatím díky, pánové. Jakýkoliv další komentář přivítám.
Tomass
Profil *
Otázky, otázky, otázky. Samé otázky :)
adams22
Profil
Ta hlavicka je jednoducha, ale pekna. telo uz je na tom hur...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0