Autor Zpráva
no comment
Profil *
zkritizujete mi moji prvni stranku? Ja vim ze to je bida ale snaha byla.... tady je stranka : http://marihuana.kx.cz/
adams22
Profil
hodne drsna stranka :o))))))))))
Paulí
Profil
tak to si podle toho receptu udělám .... :-)
Taps
Profil
no comment
To jsi myslím tvořil pod vlivem marihuany, že ?
Str4wberry
Profil
no commente
1) Text „M
A
R
I
H
U
A
N
A“ vyhoď — akorát to ruší.
2) „ že černošští obyvatelé“ — trochu Ti blbne kódování.
3) Odkazy v menu udělej jako položky (<li>) seznamu (<menu>).
4) Texty strukturuj do odstavců (<p>).
5) „<font color="#009933
" size="4"><b>CHEMIE</b><br>“ — Ale no tak; použij <h3>.

Hodnocení: 0,5/10
Joker
Profil
zkritizujete mi moji prvni stranku?
Můžeme to zkusit :-)

Vzhled:
- Jezdící text napravo ruší a přitom je tam úplně zbytečný. Pryč s ním.
- Celý web ve dvou odstínech zelené, to je přecijen "trošku strohé", navíc by ty barvy mohly být kontrastnější.
- U odkazů (nabídka vlevo) není vůbec vidět, že jsou to odkazy-
- Položka "Pěstování" vede na jiný web a přitom je úplně stejná jako všechny ostatní, které vedou na články na stejném webu-
- Článkům by to chtělo dát větší okraje a víc je členit na odstavce, takhle se v tom člověk při čtení ztrácí.

Kód:
- Rámy jsou dnes už překonané.
- Jak jsem psal u vzhledu, chtělo by to trochu rozčlenit text.
- Vzhledem k jednoduchosti webu už není moc co dalšího říct.
HUP
Profil *
no comment
Mně se to až na ten jezdící text líbí. Nejde tu o formu, ale o obsah. Je to přehledné.
(Rozhodně bych ti dal víc než 0,5 z 10.)
Miloš
Profil
Joker: Článkům by to chtělo dát větší okraje a víc je členit na odstavce, takhle se v tom člověk při čtení ztrácí.
HUP: Je to přehledné.
Tak se dohodněte ;-)
Joker
Profil
Nejde tu o formu, ale o obsah.
V tomhle tématu jde i o formu. Kdyby chtěl zhodnotit jenom samotný obsah, předpokládám by se ptal na úplně jiném webu.

Rozhodně bych ti dal víc než 0,5 z 10
To já taky, ale nad 2-3/10 bych asi nešel :-)

Je to přehledné.
Eh? Já to jen tak prolétnul, ale minimálně některé stránky se mi (Opera, 1280x1024) četly dost špatně.
Měsíček
Profil
Dobrá stránka v tom, že je jednoduchá, ale bylo by lepší kdyby jsi se zbavil rámů a udělal s toho pěkné menu, dále oddělej ten běžící text, psychologicky bude člověk pořád po tom šilhat a obsah a pointa obsahu mu uběhne ;)
Tomass
Profil *
- běžící text ruší
- protože by to vᚠstav akorát zhoršilo a prodloužilo - chybné kódování v poslední opeře
- btw barva toho horního reklamního proužku se dá nastavit, hledej v jejich rozhraní v menu

jestli to je první výtvor, tak to beru, druhý už by mohl být bez rámů a třetí s css a trochou designu
Miloš
Profil
no comment
Abych něco udělal pro tvé povzdělání, kompletně jsem překopal kód stránek.
Vyšel jsem z tvého vzhledu, ale odstranil jsem rámy.
Nezakomponoval jsem obrázky, poněvadž jsem byl líný.
Prohlédnout si to můžeš na adrese http://kesolim.sweb.cz/TMP/marihuana/index.html a až dáš vědět, tak to zase smažu.
Zároveň si to všechno můžeš stáhnout zazipované z edisku a dělej si s tím co chceš (nenárokuju si žádná autorská práva, užij si to ve zdraví).

Zároveň se studiem kódu si taky přečti stránky Lukáše Havrlanta http://www.semantika.name/ – velmi ti to prospěje.
Pokud budeš mít ke kódu nějaké nejasnosti, rač se zeptat.
no comment
Profil *
dekuju moc vsem za rady a za kritiku... :-) pro priste uz to zkusim bez ramu jak ste radili :-) Miloš: dik moc, uz sem si to stahla a zkusim to nejak predelat :-)
Joker
Profil
Tomass
chybné kódování v poslední opeře
Respektive neuvedené žádné kódování, na to jsem zapomněl. V Opeře 9.21 mi to chodí, ale může to záležet na nastavení prohlížeče.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0