Autor Zpráva
mibaf
Profil *
Ahoj all, pokouším se rozjet takový projekt který by mohl pomoct lidem v angličtině tak cchi vědět jaký na to máte názor a co by jste zlepšily. Ten web se už začíná rozjíždět a dolazuje se tak piště všehcny připomínky a návrhy na zlepšení.

http://www.e-learning.chytry.cz/
Manq
Profil
... jste zlepšily.
Takže, hodnotit mohou jen ženy :o).

Při ++písma se ti trochu rozpadne menu. Co tam dělají tabulky?
RuleZZZ
Profil
tak ted jsi mě úplně neskutečně nasr... naštval... to je největší prasárna a humus, co jsem kdy viděl.. zapoměň, že to budu komentovat, když mě to samo vyhodí kvůli prohlížeči..
mibaf
Profil *
jn ještě to nemám optimalizované pro ie ale už se natom pracuje tak se nemusíš hend tak rozčilovat
Str4wberry
Profil
mibaf
Otevřu si stránky ve svém oblíbeném prohlížeči (MSIE7), stránka se začne načítat a najednou zmizí a ukáže se mi toto.

„IE 5+

Bohužel používáte prohlížeč který naše stránky nepodporuje. Pokud chcete opravdu vstoupit na naše stránky je zapotřebí si nainstalovat jiný prohlížeč Např:: Operu, Firefox... “

Jak tedy mám hodnotit?
Měsíček
Profil
jako si snad děláš srandu ne ? A co když někteří obyčejní uživatelé mají jen IE a moc o počítači nevědí tak to je taky vyhodíš ??! Zamysli se proč si ten skript tam vlastně dal.
mibaf
Profil *
no tak já to sem dám až to bude optimalyzovaný pro všehcny prohlížeče
RuleZZZ
Profil
Mno jako tebe by nenaštvalo, že po tobě někdo kdo ti něco nabízí, nejdřív něco požaduje? Stačilo by napsat, že stránky nejsou ještě připraveny pro prohlížení v tom a tom prohlížeči, ale že mě to na ně nepustí je hovadina největšího kalibru...
Měsíček
Profil
kdybych byl pesimista tak bych to tipl na reklamu firefoxu a opeře :-)))))
Miloš
Profil
Tak trochu bumbrdlíček – 500kb.

A protože jsem to pak taky vyzkoušel v IE, dál odmítám hodnotit, protože:
IE 5+
Bohužel používáte prohlížeč který naše stránky nepodporuje. Pokud chcete opravdu vstoupit na naše stránky je zapotřebí si nainstalovat jiný prohlížeč Např:: Operu, Firefox... .

Si děláš kozy? To není jen znakem neprofesionality, to je vrchol demence. Ten, kdo nechce (nebo nemůže) instalovat jiný prohlížeč, se ti na takové stránky ty víš co.
r0me0
Profil
tak aby tě tu aspoň někdo potěšil, tak mě se ty stránky líbí :) Co bych tomu ovšem vytknul:
1) Ta zelená barva kolem hlavičky, to se tam vůbec nehodí a bije to do očí.
2) Červeně zvýrazněné začátky nadpisů, asi bych zvolil třeba nějakou tmavě zelenou, aby s to hodilo do celkového vzhledu
3) Ty rámečky formuláře pro přihlášení mi skoro nejdou vidět, nějak tam zanikají...

jinak fakt pěkné...
jooO!
Profil *
Ty stranky jsou fakt pekne a prehledne... staci to dodelat to pro IE a snad se zavdecis vsem
Icepoint
Profil
Zadávejte pouze slova bez diaktritiky a v češtině.
eh ??? to to nedokazes upravit tak, aby to slo i s diakritikou ... jo a nejakych 180 slov je na slovnicek hodne malo ...
Co zde naleznete
to by klidnoprdne mohli byt linky na jednotlive sekce ...
Jůja
Profil *
Design pěkný, ale ta ANGLIČTINA...
Vždyť se to tam hemží chybami, a kdyby šlo jen o překlepy (i těch je dost), tam jsou i pořádné seky.
Např. místo TRUE - FALSH by mělo být TRUE - FALSE. Nahodile jsem se někam proklikala a pročetla článek o Sahaře. Auuu!
Mám velkou radost z tohoto projektu a ze všeho, co může někomu pomoci v učení se (čehokoli), ale učit někoho tolik chyb, to je podle mne špatně.
yFang
Profil
mibaf
No nevim co říct. Zkusil jsem přepnout na IE tab - abych teda viděl, co se jako stane :). No nepustilo mě to tam, tak jsem přepl zpět na gecko a co nevidim: Pořád to, že mě to tam nepustí, přestože už používám FF.

Jinak k těm stránkám:
1) Modrý reklamní pruh se tam absolutně nehodí.
2) Chybí klikací logo.
3) Kód ze začátku vypadal nadějně, ale proč tam pak jsou ty tabulky?
4) Napiste nám e-mail - snad napište.
5) Návstevní kniha - aha tak problém asi nebude v zapomenutém háčku.
6) Všude vidím, co všechno tam naleznu, ale v jakém jazyce, to už tam nějak není, pouze v titulku. Nějak bych to zabudoval i do loga.
Tomáš Hanus
Profil
Ahoj, vítejte na našich nových stránkách, které by měli pomoct žákům i učitelům. Žáci se můžou naučit nějakou tu gramatiku kterou ve škole zameškali a nestihli ji dohnat. My jim nabízíme jedinečnou možnost jak ve škole uspět a nadchnout učitelé. Stačí se zaregistrovat a my poznáme jestli o nás máte nebo nemáte zájem.

je odsazen jinak něž odstavec po ním. Jsou zde pravopisné chyby, viz sjme přidaly první trik jak popisovat obrázek. v sekci Ve zkratce
souki
Profil
Můžeš mi laskavě vysvětlit, co máš proti uživatelům IE7?
Měsíček
Profil
taky bych to rád věděl ... ,že je o 70% více náchylnější na propouštění spywaru - no a co ? Přece od čeho máme hlavu, abychom nelezli na takové stránky .. těším se na IE8 ten vám to nandá :D
mantisa
Profil
mibaf

zkuste si na oplátku najít projekt, který Vám pomůže v češtině
to proto, že až budete příště něco psát, tak aby se ostatním nezvedal žaludek
Miloš
Profil
Ještě pořád se chováme jako arogantní fracek? He?
yFang
Profil
Takovýhle přístup mi připadá nepřípupstný. Pokud stránky nejsou pro daný prohlížeč optimalizované, poavažuji za maximum oznámit to uživateli na stránce. Tak to uvidí rozházené, no a co? Lepší, než když neuvidí nic. Takhle akorát ztrácíte návštěvníky.
Miloš
Profil
Jo a ještě bych dodal, že pokud Bohužel používáte prohlížeč který naše stránky nepodporuje, tak já taky tyto stránky nepodporuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0