Autor Zpráva
Kcko
Novy facelift www.pesonline.cz ( kod neni uplne OK, ale tech spoustu podstranek se mi nechtelo predelavat )

Spis by me zajimal celkovy nazor na stranku, prehlednost, barvy atd nez nejake sahodlouhe rypani se v HTMLku.

Stara verze http://rjwebdesign.net/data/img-reference-screenshots/Pesonline/1.jpg

Dekuji
Tasartir
Vyhledávání v levém horním rohu je netradičně umístěné, skoro jsem si ho nevšiml.

Dále mě trochu udivuje rozvrření přihlášení, "Uživatel nepřihlášen" v levém sloupečku zasahující do hlavičky, formulář pro "Login / Přihlášení" v pravém sloupku dole, to je trochu škoda.

Aktuální kola
* Multiliga 9. ročník 10 - 12

Nevím co znamenaji čísla 10 - 12, možná datum, nebo nějaká zažitá fotbalová fráze, nejsem fanoušek tohohle sportu, takže nevím, pak by to bylo v pořádku.

V tipovacím servisu - Chyba! (35) Pouze pro přihlášené uživatele - asi bych to nenazýval chybou, trochu mě to vyděsilo. :)

pravý sloupek mi přijde trochu dlouhý, vzhledem k hodnotě informací které se tam vyskytují. Ale abych se přiznal, návrh k vylepšení mě nenapadá.
Kcko
>>
Dále mě trochu udivuje rozvrření přihlášení, "Uživatel nepřihlášen" v levém sloupečku zasahující do hlavičky, formulář pro "Login / Přihlášení" v pravém sloupku dole, to je trochu škoda.

No to je schvalne , v logu na to zbylo misto tak sem to nechtel nechat prazdne a je to takhle na ocich.

>>Aktuální kola
* Multiliga 9. ročník 10 - 1

To jsou aktualni kola soutezi ktera probihaji ( pro cleny lig) :-)

>> V tipovacím servisu - Chyba! (35) Pouze pro přihlášené uživatele - asi bych to nenazýval chybou, trochu mě to vyděsilo. :)
Jej, ona to chyba ale je, znamena to ze to je jen pro cleny webu :-)

>>
pravý sloupek mi přijde trochu dlouhý, vzhledem k hodnotě informací které se tam vyskytují.

Informaci je tam hodne a museji tam byt.

Web mel puvodne vice boxiku ( modulu ) ale asi tak 1/4 jsem uplne vypustil aby to nebylo tak dlouhe.

Diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: