Autor Zpráva
none
Profil
beat.mysteria.czasi zatím moje nejlepsí stránka.
flying gentleman
Profil
ve flashi???koukam na to ve ff bez flash playeru a vidim obří bílý čtverec a v nem napis
"PRO STAZENI ROZSIRENI KLIKNETE ZDE".co kdyz tam ale klikat nechci a nechci mit flashplayer?????:))
nevim, nemam co hodnotit, ale z hlediska pristupnosti nevim nevim
none
Profil
flying gentleman
Hm za nejakou dobu bude flash čím dál tim více rozšířenejší
a dřív nebo pozdeji si flash player budes muset nainstalovat
Acci
Profil
Nechápu, proč dělat takové stránky ve Flashi. Flash je dobrý úplně na něco jiného (třeba hry, nebo komunikace se serverem). Třeba takové stránky, bys udělal v pohodě i v HTML s CSS (jen bez toho zvuku a vyjíždění), a bylo by to mnohem přístupnější pro uživatele a i pro vyhledávače
Šlaha
Profil
Nesnášim, když mi přes hudbu kliká flash.
none
Profil
tak si tu hudbu nech vyplou
Kráťa
Profil
Když jsem kliknul na book, nestalo se nic. Když na archive (nechápu, proč je ten web dvojjazyčný a polovina je česky, druhá anglicky). Tak se mi bez varování otevřel nějaký přehrávač. Spíše bych očekával nějaký archiv něčeho, kde si mohu vybrat, co chci.
Bílé písmo na světlemodrém pozadí nic moc. Mrkni na kontrast barev http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Samozřejmě, svůj web si dělej jak chceš, pouze se před tím zamysli, jestli to má být něco pro návštěvníky, nebo pro tebe a pár kamarádů, kteří tě budou plácat po zádech a říkat: "Seš dobrej".
none
Profil
Nevim ale já si myslim ze skoro vseci zatracují flash ale flash bude ani ne za pár let tak rozšírený ze flash player bude mít kazdý.IMHO
Jo a r¨proc bych ho delal pro pár kamarádu práve kvuli tomu to sem dávam na kritiku aby ste mi to zhodnotily a rekli co mam zmenit.nebo se mílím?
Šlaha
Profil
none: Nechápu proč bych si měl vypínat muziku kvuli tvojí stránce. To je buzerace jak od Microsoftu: Pro tuto funkci musíte používat prohlížeč Internet Explorer 5 a vyšší.
none
Profil
jo ale tu hudbu si na tý stránce musíš zaonout aby hrála to není buzrace
Šlaha
Profil
Trochu omyl: Nemyslim hudbu, myslim zvuk u :hoverů odkazů, ten mi vypnout nejde
ronnie
Profil
No ja taky nevidím vůbec nic. Mě se ani stránky ve flashi vubec nelibí, mám velmi pomalé připojení, a tak flash nemůžu využívat. Udělej alespoň druhou verzi v css.
Anonymní
Profil *
No nevim jestli bude flashplayer rozšířenější možná, že jo, otázka je co s nainstalovaným flashplayerem budou dělat třeba nevidomí? Ty se asi docela pobavěj...
pyty
Profil
grafika, vzhlad = celkom dobre
pristupnust = neviem neviem :-/
moj typ - prerob tu stranku v xhtml/css - ked dobre neovladas, nemaj strach, urcite sa naucis, a ziskas skuenost

osobne - nema rad flash stranky - nejaky podvedomy odpor

Šlaha
ani ja neznasam ked mi moj system of a down / rammstein / limp bizkit vo winampe / xmms rusi nejaka ******* flash hudba :-) (zvycajne nie pekna)
Oswald
Profil
Já naopak v tomhle případě ten Flash ocenil (neposlouchal jsem zrovna žádnou hudbu). Kdyby tam byly odkazy na .mp3, tak jsem si nonovu (noneho?) tvorbu určitě neposlechl, což by byla škoda, protože se mi celkem líbíla a to i přes to, že mi byla vlastně "vnucena násilím". Kdyby na hlavni bylo pár vět o tom, o co vlastně jde a člověk byl připraven, bylo to by to určitě lepší (nějaká textová ... blabla ... a nějaké ...blabla ... by samozřejmě neuškodilo).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0