Autor Zpráva
Fondil
Profil *
Chtěl bych vás poprosit jestli by jste mi nemohli ohodnotit můj blog.
Je to jen blog, o grafice vím. Můžete rýpat i do kódu (validní to neni ale má to jen 3 chyby).
Děkuji
Railbot
Profil
- blokový prvek h1 obaluješ řádkovým prvkem a, má to být naopak
- co tam uprostřed kódu dělá znova <html> atd. ? Nějaká prasárna vygenerovaná ve FP
Tasartir
Profil
Fondil
...zaregistrujete na nějakém blokovacím systému... - předpokládám že je to překlep.
Nemožnost více zasahovat do obsahu blogu se mi taky nezdá, chtělo by to opravit.

U Wordpressu nebo jiných opensource RS Větší možnost zasahovat do webu, i když ne stoprocentní - možnost úpravy čehokoli je skutečně 100%

Strukturuj text do odstavců!

Šířka až moc veliká, imo zbytečně. nerad používám maximalizovaný okna, a u tebe to v mém oblíbeném rozložení oken mám ožíznutý.

hezký že o grafice víš, ale nechtělo by to před předhozením smečce k hodnocení nejprve dodělat?
Fondil
Profil *
Railbot: Díky za to h1 jak se tam dostanu spravím to.
To html uprostřed je tam, protože tam mám pomocí include vloženou jinou html stránku.
To Tasartir:blokovací-překlep
i když ne stoprocentní- myslel jsem to tak že třeba menu nemůžeš vložit do pravého dolního rohu a zmenšit ho aby bylo nečitelné
Odstavce zavedu, grafika už tak zůstane.
Díky že sis přečetl i nějakej článek.
Railbot
Profil
To html uprostřed je tam, protože tam mám pomocí include vloženou jinou html stránku.
Tam stačí mít ten samotný obsah. Zbytek jako <htm> atd. tam nemá co dělat.
Fondil
Profil *
Railbot: aha to jsem nevěděl díky.
To se mi snad poaří udělat je validní. :)
Tasartir
Profil
Fondil

i když ne stoprocentní- myslel jsem to tak že třeba menu nemůžeš vložit do pravého dolního rohu a zmenšit ho aby bylo nečitelné
Proč by to nešlo? Ovšem jiná otázka je proč to tak dělat.

Díky že sis přečetl i nějakej článek.
Četl jsem oba ;) Ale je v nich spousta nepřesností (v tom jak zaližit weblog. O posilovně to tvrdit nemůžu, ale je jistý že o tom víš víc než já)

K náhodnýmu obrázku v hlavičce, a vzhledu celkově, nevím.. Bylo by dobrý zkusit zapracovat na něčem, čím se tvoje stránka na první pohled odlyší od dalších na internetu. Používá se logo, a barevné kombinace. V tvém případě se jedná jenom o černý text na bílém pozadí, a nahoře nějaký obrázek, podle kterého si "značku" stejně vytvořit nemůžu.
{x}
Profil *
Na dnešním internetu denně potkávám desítky blogů, jejichž majitelé očividně nemají smysl pro grafiku. - hmm, zajímavé, že o tom píšeš zrovna ty. :-)
...
Administrace vlastně v začátcích vůbec není, všechno děláte ručně a zdlouhavě - myslíš, že to tak je vždycky?

1. Zkus nějak barevně odlišit levý sloupec s menu.
2. Co to je za nesmysly pod Komentáři k článku, resp. jak mám vidět k čemu slouží? Srry, ale věštit se učit nehodlám... Viz.
a	 26/10/2007 10:18:51

d
b
c
*** 26/10/2007 10:18:38
**
**
*


3. Zkus do toho prvního článku o tvorbě blogu dát odrážky. Text je na sobě hodně nalepený.
4. Je to hodně graficky chudé (spíš mrtvé). Myslím, že nějaké byť jen barevné odlišení jednotlivých částí, by nebylo od věci.
5. Web je zbytečně široký.

Kód jsem nehodnotil, ale v komentářích nemáš ukončený tag input -
<table><tr><td>jméno:</td><td><input type="text" name="jmeno" size="50" /</td>


Btw. Proč tam máš 3 sloupcový layout, když 3. sloupec téměř zeje prázdnotou? Nestačily by na to 2 sloupce -> zúžilo by se to aspoň o něco. Do rozvržení ti ale mluvit nechci, uvaž to sám.
Fondil
Profil *
Tasartir:
Článek o začátcích blogování, jsem chtěl napsat pro začátečníky, kteří si hned tak administraci nevytvoří.
Ohledně Wordpressu a 100% změnách to tedy změním.
O logu popřemýšlím
{x}:
Článek o začátcích blogování, jsem chtěl napsat pro začátečníky, kteří si hned tak administraci nevytvoří.

1. Popřemýšlím o tom.
2.Nesmysly jsem nepsal já, ale nějaký ťumťulín co potřeboval vyzkoušet funkčnost- už jsou smazány.
3. Podívám se na to a rozhodně něco pozměním.
4.Rovněž popřemýšlí.
5. Vím o tom a nepřemýšlím o změně. Zatím.
Tu chybu jsem se pokoušel odstranit, nevím kde se tam zase vzala. Teda vlastně už vím. Spravím.
btw. třetí sloupec je na reklamu a odkazy, teprve se zaplní.

Díky za rady a hodnocení, vážím si toho
{x}
Profil *
6. Ty náhodné obrázky jsou nepřiměřeně datově objemné (vzhledem k webu).
7. Ty tabulky tam musejí být? Myslel jsem, že to chceš mít jednoduché.

Ale oceňuji, že píšeš vlastní články.

A ještě dotaz:
Administrace vlastně v začátcích vůbec není - takže zatím jedeš bez Admina? Jestli jo, tak s tím bleskurychle něco udělej. Udělej to, než tě to dodělá! ;-)
Fondil
Profil *
6. Jo na obrázky bych zapomněl. Musím jim změnit velikost.
7. Zatim jsem to jinak než bez tabulky nerozchodil a vyhovuje mi to.
Dík za ocenění.
K dotazu: Jo jedu bez admina. A myslím si že jen tak nezvládnu nějakého vytvořit. Doufám, že mě to jen tak nedodělá :)
{x}
Profil *
Zatim jsem to jinak než bez tabulky nerozchodil a vyhovuje mi to. - tak jak myslíš, ale věř, že bez nich by to bylo lepší. To poznáš časem.

A k tomu adminovi - dobrej je seriál o PHPna Linuxsouftu. Pokud nemáš základy PHP a MySQL, doporučuju přečíst celý (jinak zbytek nepochopíš!). Závisí to konkrétně na tvých znalostech, ale díly 68.-87. by ti s tvorbou admina mohly rapidně pomoct.
Fondil
Profil *
Díky podívám se na to, ale v php neumím vůbec nic, tak nevím jak mi to půjde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0