Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím,
pracuji na definitivní verzi stránek Modrého Ateliéru.
Zatím je hotová nakódovaná xhtml/css šablona, kde jen zbývá doplnit texty a vytvořit galerii.

Nevalidní je to jen kvůli tomu window.open, které jsem ale nedokázal vyřešit, aby to fungovalo i validně.

Nové zpracování

Přihlašovací jméno: diskuse
Heslo: jakpsatweb

Díky za názory.
Tomáš Hanus
Profil
sTeeVe
Působí to na mě rozporuplně. Někde máš detaily, a někde je to strohé. Někde používáš odsazení a rámování, někde je to nalepené na sebe (fotka, otvírací doba).

Barvy jsou příjemné, je to přehledné ale ten design. Prostě mě to připadá, že to není zpracováno vše na stejné "téma".

Líbí se mi to panorama. Ale zakomponoval bych ho spíše nějak do stránky. Tohle "modální" okno je nepěkné, a velikost okna (výška) je o trochu menší, obsah se tam nevejde - navigační panel.
Str4wberry
Profil
sTeeVe
1) Bez JavaScriptu se nedostanu k odkazům pod „Sortiment ↓“; alespoň nevím jak.
2) Klikám pro „panoramatický pohled“ a nic se neděje (bez JS).
3) Text „Aktuality“ bych možná změnil na „Aktualita“, poněvadž je tam jen jedna.
4) Obrázek http://klient.steeve.cz/ma/360/_scene/modrykramek.jpg mi připadá, že je klikacím logem a mám tendenci na něj klikat.
5) Vzhled (styl) značky <strong> vypadá trochu jako odkaz — odpustil bych si změnu barvy.
6) Obrázkům na úvodní straně přidej alt a nastav šířku a výšku, aby při načítání stránka tolik neposkakovala.
7) Na stránce „Kontaktujte nás“ se mi nahoře objevil tento text: „Modrý Ateliér - Prodejna tradičních českých výrobků. Ruční práce. Modrotisk, kanafas, keramika, suchá vazba, bižuterie.
8) Odkaz „↑ Nahoru“ je v patičce moc utopený.
9) Zkontroluj si stránku ještě v MSIE6 — ve SA verzi vidím drobné chybky.

Každopádně dobrá práce, chválím, dávám 7.
Hodnocení: 7/10
Tomáš Hanus
Profil
Str4wberry

5] on taky je, text Klikněte pro panoramatický pohled myslí sTeeVe tím, aby uživatel klikl na "logo".
Str4wberry
Profil
Tomáši Hanusi
Určitě reaguješ na můj bod č.5? Pokud ano, zdá se mi, že jsi ho nepochopil.
Tomáš Hanus
Profil
Str4wberry
Promiň, reagoval jsem na něco jiného akorát jsem špatně označil ten bod ☻
zimmi
Profil
Str4wberry: Tomáš Hanus myslel asi bod č. 2.
Design se mi líbí, ale na podstránkách vidím v hlavičce text nadpisu (na indexu schovaný). Do kontaktu bych přidal např. mapu. Líbí se mi řádkování, velikost i řez písma. Celkově chválím.
sTeeVe
Profil
Díky za názory, podotýkám, že rozmístění prvků je děláno podle klienta, třeba ten panoramatický obrázek nahoře tam chce mít tak, jak je.

Str4wberry:
Je mi to jasné, ale i když jsem zastáncem co největší přístupnosti, nevím, zda potenciální návštěvníci tohoto webu budou zrovna mít vypnutý javascript. Pokud ano, tak ať si vypnou i styly a budou vše mít ve struktuře.
Ostatní věci zkusím napravit, díky.
sTeeVe
Profil
Už by měly být napraveny i nadpisy, které byly omylem vidět. Děkuji.
Flip
Profil
sTeeVe
Authorization Required

proč to po mě chce login? dál se nedostanu ...
sTeeVe
Profil
Flip - omlouvám se, něco jsem zkoušel, už to jde ok

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0