Autor Zpráva
inteligent
Profil *
Čusík lidi,
přináším ke kritice (doufám že i ke kladné kritice) můj web o stavebnici Merkur.

KLIKNĚTE SEM
Tomáš Hanus
Profil
V zásadě se mi to líbí, chtělo by to promáknout text. Nějaké zvýrazňovací prvky. A určitě bych mu změnil barvu, více do černé. Menu je podle mě trochu odfláklé, ale je to přehledné a určitě budou stránky plnit svůj cíl.

Tu hlavičku bych nechal. I s tou animací. Pro "neflešaře" bych udělal zástupný background-image.
AlešD
Profil
inteligent

Merkur, to mě dostalo, když jsem byl malý, postavil jsem portálový keřáb, který byl v zásadě větší než já, někde ve sklepě to ještě je.

Ale k věci:
- logo: pěkné, ale na můj vkus by se nemuselo hýbat a mohlo (nikoliv muselo) být klikací
- text: v základu mě přijde malý, navíc nevýrazný, na úvodní stránce se lepí k tomu malému obrázku v pravo nahoře, dát tam margin by to chtělo
- kód: tabulkový, nerozumím, nehodnotím
- sémantika: téměř žádná, zcela chybí například nadpisy H, kladně hodnotím výstižný title každé stránky
- CSS: směs externích, interních (v tagu STYLE) a inline stylů, což je ale zřejmě dáno činností FrontPage
- Obsah: Chtělo by si to po sobě přečíst, třeba text " Jsem velký oblíbenec úžasné stavebnice Merkur. " ve mě vzbuzuje velmi smíšené asociace.

Celkově stránky hodnotím jako milý a perspektivní pokus, který by však bylo potřeba dotáhnout v detalech tak, aby se návštěvníci rádi vraceli a vyhledávali nové krásné stroje...
yFang
Profil
inteligent
Stavebnice ze ktere se da postavit vse.

Stavebnice, jez nikdy nezemre.

Stavebnice, se kterou se nikdy nebudete nudit.


- Chybí ti u toho háčky.
- Chybí klikací logo.
- Na úvodní stránce bych udělal odsazení textu od toho malého obrázku.
- Ještě si pohraj s menu.
- Text v patičce je špatně čitelný.

Jinak se mi to docela líbí.
kletely
Profil
inteligent
stránka je pekná ale možno na konci
" ⓒ 2007, Václav Bešťák; zákaz šíření obsahu webu bez písemného svolení autora"
by tam mohlo byť trochu tmavšie pozadie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0