Autor Zpráva
gisen
Profil *
Na základě Vaší kritiky jsem to předělal. Zajímalo by mě co by se dalo ještě podle Vás vylepšit.

Děkuji

http://zdraviakrasa.ic.cz
Měsíček
Profil
hlavička není sladěna s obsahem a ani barvy nejsou sladěny. Jinak je to pěkné :-)
gisen
Profil *
Měsíček
Děkuji, jdu to opravit.
Měsíček
Profil
není zač :-)
robais01
Profil
gisen
jo a ještě něco text v patičcce je nečitelný
gisen
Profil *
robais01

Dík, opraveno
Taps
Profil
gisen
je to celkem povedený webík
uNo
Profil
paci sa mi tam akurat footer , nic ine sry
freedy
Profil *
měsíček: Ty máš koukám dost nízko hranici pro pěkný web :)

Gisen: Ta hlavička ani zdaleka nepřipomíná nic pěkného, být tebou bych na tom (hodně) zapracoval. Jinak zbytek webu není nejhorší. Napadá mě spousta otázek ... Proč je v patičce tráva ? Proč je v levém sloupci třikrát nakopírované "Studio Věra Beranová" ? Proč symbol seznamu připomíná plus ?

Pár doporučení :
1) Podklad s pozadím byl prolnul na konci stránky do ztracena. Něco jako např. současné stránky ČEZu . Z patičkou bych si víc pohrál udělal ji hlavně jednoduše ... např linkou. Odstranil bych z patičky tu trávu.
2) V levém sloupci bych nadpis "kosmetické studio" napsal klasicky html bez nějakého kýčového efektu stínu. Text se bude daleko lépe číst.
3) Obrázky bych dal ve stejné velikosti (oba dva) - možná i trochu rozšířil do šířky aby to nebyly takové nudle, ten levý by bylo dobré zarovnat se nadpisem. V této chvíli je odskočený doprava.
4) Plusové symboly pro seznam bych nahradil pro uživatele srozumitelným symbolem. Taky bych je zarovnal stejně jako obrázek v předchozím bodě.
5) přechod v buttonu v menu bych upravil, současný přechod z žluté do šedé nepůsobí dvakrát esteticky.
6) ceník služeb z menu bych odstranil pokud ho zatím nemáš vytvořený.
7) pak samozřejmě zbývá spousta práce na hlavičce. Současná verze patří do koše. Font a hlavně efekt kterým je napsáno "Salon zdravi a krasy" je jedním slovem psycho. Prostě hlavičku udělat znova znova a lépe. Nebylo by ani nutné příliš používat obrázky, které navíc vzhledem k tomu že se shodují s těmi na webu nepůsobí dobře.
8) celkově by to chtělo web udělat více vzdušně ( ne tak rámcově ), použít živější barvy - v současné verzi jsou takové bledé - moc mi to neasociuje zdraví a krásu.

Snad jsem ti pomohl
freedy
Profil *
Ještě dodatek. Před pár měsíci jsem pracoval na podobně zaměřeném webu.

Pro inspiraci přikládám grafiku indexové stránky.

Artmed_index.jpg
uNo
Profil
tak toto vyzera omnoho lepsie ;-)
gisen
Profil *
freedy

Dík, Ty jsi profík a já amatér, ale určitě jsi mi pomohl. Je to můj pátý web a spíše jsem se věnoval psaním dobrého kódu. Mám se co ještě učit.

Pokusím se to celé předělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0