Autor Zpráva
xarox
Profil
Ahoj

tak jsme předělali naše stránky a chceme vědět jestli jsou dobrý. Jsou dnes nahraný na web, takže prosím omluvte ještě některé chyby - ty teď budem vychytávat.

Adresa je http://mgs3.bonusweb.cz

Díky
none
Profil
žlutý hover v menu dej to pryč
xarox
Profil
Myslíš na těch tlačítkách pod logem? Jestli jo, tak jsem taky už o tom uvažoval.
none
Profil
jo presne ty
Kráťa
Profil
- Jak se mi zobrazuje to vodorovné menu můžeš vidět na http://www.obcasnicek.nazory.cz/ruzne/metal.gif je to nějaké ujeté vpravo.
- Podklad pod tím "vítejte...", by možná nebyl špatný jako je u celého webu
- Ještě jsem tu snad neviděl web s anketou, kde by byla jiná otázka, než: "Jak se Vám líbí tento web?" Co tam dát něco originálního, třeba "Kolik má Schwarceneger zubů?" a) 32 b) 35 c) 5 :-)
xarox
Profil
Jo díky, s těmi tlačítky ještě něco udělám a ta anketa je tam jen proto aby jsme viděli jestli ty naše stránky jsou alespoň trochu hezký. Jinak díky za připomínky.
Ikarus
Profil
Souhlasím s tím žlutým písmem při hover na horní liště - dát pryč. Ten černej prostředek se mi tam taky moc nehodí. Taky moc nemusím ty animovaný tlačítka v odkazech - dal bych to tam spíš textově. Navíc odkazy nemusí být na všech podstránkách - toť můj názor.
xarox
Profil
Jaký animovaný odkazy? V levo jsou pouze textové a to v CSS. A stěma tlačítkama nevím jak to mám udělat. Mám v CSS nadefinovej jeden hover a prostě tam nemůžu dostat ještě druhý hover s jinou barvou.
Ikarus
Profil
Měl jsem namysli ty animovaný "ODKAZY" napravo dole.

jinak jsem teď juknul na kód a musím říct, že držet celý stránky pohromadě tabulkou a pak všechno relativně odpozicovat na mě působí zvláštně. Každý odkaz má svůj zvláštní class - to je úplně zbytečné. Navíc ho můžeš dát rovnou do <a> a nemusíš tam dávat <span>. Co se týče toho hover u těch horních tlačítek, tak to se dělá tak, že právě těm odkazům zadáš class

<a href="blabla" class="hornitlacitko">text</a>

a pak jim nadefinuješ hover

.hornitlacitko:hover {color:barva}

v tvém konkrétním případě nejlépe:

<dvi id="hornitlacitka>
<a href="blabla">tlactiko1</a>
<a href="blabla">tlacitko2</a>
<a href="blabla">tlacitko3</a>
</div>

a pak v css souboru

#hornitlacitka {background-image:url('/index/pix/top/new_snake.jpg'); width:778px; height:164px;}
#hornitlacitka a:hover {color:barva}
xarox
Profil
Jo díky moc za ten kod v CSS , teprve se s CSS učím a tak bych stranky udělal ještě jinak, kdybych to uměl ještě lépe.

Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0