Autor Zpráva
dod2
Profil *
tak vám ukazuji svoji prvotinu webu, je to čistý html, nic víc a nic míň.... o framech vím, a budu web asi předělávat do tabulek nebo poradíte mi něco jiného? děkuji

www.labradorka-anne.com
Spikee
Profil
1. Pekný pes :-) (aj ja mám labradora)
2. Odstráň z title tie ..:
3. Tiež odstrán tú animáciu vľavo hore
4. A aby toho nebolo málo dal vy som preč aj ten odkaz "Přidat k oblíbeným"
Rámy by som rozhodne nahradil kaskádovými štýlmi ( http://www.jakpsatweb.cz/css/ )
dod2
Profil *
Spikee:
1. díky...
2. udělám :-)
3. proč se ti nelíbí animace labradora nad menu? mě to přijde takové hezké aby se něco na stránkách hýbalo a nebyl y tak statické...
4. O.K.

rámy nahradit CCS pozicováním?
ronnie
Profil
Myslim, ze jsou to velmi dobre stranky, předpokládám, že začínáš, takže je to výborný start.
Myslím, že stránky plní velmi dobře svou funkci, překvapivě se zobrazují výborně i v altern. prohlížečích, jako běžnému uživateli 100% vyhovují.
Šlaha
Profil
Menu: http://jakpsatweb.cz/include.html
Spikee
Profil
dod2
3. Všetky animácie pôsobia rušivo...
Czech
Profil *
Pekny web, jen bych dal pryc optimalizovano pro..... Nekomu to muze pripadat jako, ze to neni pro nej delany, kdyz ma jiny rozliseni.
Sitnarf
Profil
Jestli je to tvůj první web, tak je to hodně dobré, pěkné barvičky.
dod2
Profil *
sitnarf: jo je to první můj webík, všechno co tam je jsem se naučil tady... provozuju 10 měcíců, vlastně od narození štěnátka, takže ho pořád zlepšuji, ale na hodnocení jsem ho dal sem poprvé....

díky za podporu... zkusím udělatě něco s těmi rámy... můj sen je mít web ve flashi něco jako www.darinka.wz.cz
dod2
Profil *
Myslim, ze jsou to velmi dobre stranky, předpokládám, že začínáš, takže je to výborný start.
Myslím, že stránky plní velmi dobře svou funkci, překvapivě se zobrazují výborně i v altern. prohlížečích, jako běžnému uživateli 100% vyhovují.


já sám používám firefox... takže zkouším web aby fungoval v různých prohlížečích...
Kráťa
Profil
Co to <hr> nahradit <hr style="color: #800000">, aby to bylo hnědé? :-)
dod2
Profil *
prosím ještě nějaké připomínky....
pirko
Profil *
pekny web, me osobne jen vadi fonty v tom menu, mam lcd-ecko a je to tak tmave, ze to sotva prectu, ale jinak pekne strukturovany web a pekny pes ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0