Autor Zpráva
Breeta
Profil *
Dobrý den, prosím o váš názor na www.selsky-dvur.eu jsou to mé první stránky díky.
Měsíček
Profil
První stránky ??!

chyb jak mraku :

1.) Ikonku validátoru nedávej, kazí design stránky a když už tak ji zarovnej tak, aby nezvětšovala patičku

2.) Počet přístupů není počet aktualizací stránky, udělej nějáký filtr např. 1 IP = na 1 den atd..

3.) Mezera mezi levým menu a hlavičkou se nehodí spoj ji

4.) Patička by měla být podobná hlavičce což není dá se říct, že není skoro žádná dodělej obrázek

5.) Menu by mělo být větší = mini menu , maxi obsah je špatně ..

6.) Přejdi na XHTML 1.1 Strict :-)))
habendorf
Profil
6.) Přejdi na XHTML 1.1 Strict :-)))

Co to?
Měsíček
Profil
taková perlička :-)))
habendorf
Profil
taková perlička :-)))

Spíš blbost. Nic jako XHTML 1.1 Strict neexistuje.
Měsíček
Profil
srry. XHTML 1.1 ;)
Breeta
Profil *
dík za info něco stím ještě udělám, chci v budoucnu udělat pro kámoše inzertní stránky pro moto ale zatím v php začínám máte tip na nějakou dobrou knihu o php?
Miloš
Profil
Breeta
— Oddělení hlavičky prázdným místem se mi nelíbí.
Do šířky 800px to vypadá obstojně, ale čím širší okno, tím je to víc a víc nehezky rozcapené. Použij max-width.
— Ikonka validity je tamj proč? Myslíš že zajímá toho, kdo chce penzion navštívit?
— Počet přístupů viz Měsíčkův bod 2; k tomu bych rád dodal, že tato informace nebude potenciální zákazníky zajímat. Osobně bych tam něco takového vůbec nedával.
— Fotky bych z náhledů otevíral v pop-up oknech nebo v něčem jako lightbox.
— Centrovaný text není přehledné. Zarovnej ho na praporek (tj. text-align: left).
— Vytečkování v ceníku je pitomost. Jestli ses snažil to tečkama zarovnat, tak to nefunguje. Jestli ne, pak už vůbec nechápu smysl. Krom toho jde o tabulková data, takže ty údaje klidně dej to dabulky.

Měsíček
6.) Přejdi na XHTML 1.1 Strict :-)))
Jestli je to vtip, tak jsem ho nepochopil
Jestli to myslíš vážně, je to nesmysl.
Měsíček
Profil
Miloš : nauč se číst o pár řádku níže :

cituji : srry. XHTML 1.1 ;)
Miloš
Profil
Měsíček
Nerozumíme si; mně nešlo o tu chybu, která byla posléze opravena. Ptal jsem se pouze, proč by měl Breeta přecházet z XHTML 1.0 na XHTML 1.1 – k čemu by mu to bylo dobré?
Měsíček
Profil
aha tak to promiň - šlo jen o to, že když se tak snaží tak proč to ještě nezvýšit já vím, že to není důležitý proto jsem to dal jako perličku :-)
Miloš
Profil
Měsíček
když se tak snaží tak proč to ještě nezvýšit
Netřeba se omlouvat. Ale stále nechápu (asi mám dlouhé vedení) – perličkou myslíš vtip, nebo „třešinku na dortu“?
Protože jestli vtip, pak mu nerozumím.
A jestli to myslíš vážně, pak by mě zajímalo, v čem by to těm stránkám prospělo. K čemu by to bylo dobré.
habendorf
Profil
K čemu by to bylo dobré.

K ničemu. Ba naopak.
Měsíček
Profil
Habendorf : :-))))) víš co jsi řekl ?? Zkus to brát v češtině : " K ničemu " ba naopak a co je opak k ničemu ?? :-)))))
Manq
Profil
K ničemu dobrému, ba naopak, mohlo by to uškodit.
Railbot
Profil
Měsíček
Pro tebe je XHTML 1.1 něco ve smyslu "čím víc proužků, tím víc adidas", že? :o)
shaggy
Profil
To som asi jediný, kto chápe ten nudný britský humor :-)
Ja som pochopil ako to myslel (aj to, že to bolo zo srandy) a určite neberie "XHTML ako adidas", skôr to bola narážka na tú jeho validitu a všetko dokopy.
Railbot
Profil
shaggy
Od kdy se každé blbé hlášce říká britský humor? To je trochu znesvěcující...
oogi
Profil
Měsíček a spol. - přestaňte s tím OT, tomu kdo to sem dal k ohodnocení to asi moc nepomůže...

Breeta
Na první stránky je to dost dobré,
ale myslím, že by si penzion v dnešní době zasloužil něco lepšího - pro získání informací to postačuje, ale určitě by to chtělo doladit tu grafiku, aby ladila s tím pěkným logem a trochu si pohrát se zarovnáním textu.
Kód ujde, ale určitě by se dal také vylepšit - např. použitím seznamů v menu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0