Autor Zpráva
lasthunter
Profil *
Dobrý den,
prosím o zhodnocení layoutu, kódu, CSS a případně nějakých detailů ve vzhledu tohoto webu:
Stavíme - bydlíte
Taps
Profil
lasthunter
Podle mě je pod layoutem webu zbytečně moc volného mista
AlešD
Profil
id="mi-sluzby-l" a ostatní opakující se ID: Jedno ID může být na stránce jenom jednou, pro opakovaný název je vhodné/nutné použít class.
oogi
Profil
Zdá se mi to špatně sladěné, hlavně ty zaoblené obdélníky s obrázky v hlavičce nepůsobí dobře.
Inpocasi
Profil
Nevím, jestli je nejlepší řešení nazývat úvodní stránku jako "O nás" (nebo i v menu).
Hlavička je vlevo nahoře příliš prázdná (text CHCETE BYDLENÍ? MÁME ŘEŠENÍ! nestačí).
Místo zbytečného textu VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA v patičce tam dejte e-mail (význam těch slov již vyjadřuje COPYRIGHT ©).
lasthunter
Profil *
Taps: No nechal jsem tam velký margin-bottom kvůli těm přilepeným domkům k pravému dolnímu rohu.

AlešD: Kontroval jsem si to a dávám si pozor, ID se mi v principu neopakují. Ale je možné, že jsem se přehlédl. Můžete mi říct, kde přesně?

oogi: To je subjektivní, no :( Klientovi se to líbilo.

Inpocasi: Jak jinak nazvat úvodní stránku, když tam klient skutečně chce mít text "o nich" ?
Všechna práva vyhrazena - dobře...
AlešD
Profil
lasthunter:
Asi jsem viděl dvakrát :-)), fakt to vypadá v pořádku, sorry za zmatek.
lasthunter
Profil *
AlešD
Vpoho :) Zrovna v týhle části mám tolik IDček, protože jsem se snažil elegantně vyřešit ti kulatý rohy a zároveň použít sémantický seznam <ul> :)
Tomáš Hanus
Profil
lasthunter
když už jsme u toho "o nás", nechtělo by to trochu korekturu? Myslím ten text. Vždyť ten text je úplně něpřehledný. Co použít třeba address?
lasthunter
Profil *
Tomáš Hanus - to je jen zkušební text, neměl jsem po ruce zrovna jiný txt, když jsem zakládal tabulky na serveru. Redakční systém jsem ještě nenasazoval, tak to nemohu upravit. Večer to napravím, abych už mohl odevzdat hotovou zakázku.

Ale děkuji za připomínky :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0