Autor Zpráva
Charlie
Profil
Zdravím,

prosím o kritiku stránek adeline.bloguje.cz. Zajímají mě názory na design, barvy a použitelnost.

Díky, Charlie
yFang
Profil
Trochu mi to připomíná http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=59 720. Ale možná bloguje.cz funguje jinak, nemám moc přehled o těchto sužbách.
Charlie
Profil
yFang: mohl bys mi prosím objasnit souvislost mezi mojí stránkou a tím tvým odkazem prosím? Co konkrétně Ti to na tom připomíná?
yFang
Profil
Charlie
Bloguje.cz - předpokládám (mohu se mýlit), že ta služba funguje podobně jako estranky.cz - na výběr je několik designů a vybereš si jeden z nich. Potom to však není tvůj výtvor a není na tom, co hodnotit.
Charlie
Profil
yFang: Máš pravdu, šablony systém také podporuje. Ale také podporuje uživatelské šablony - jako v tomhle případě. Stávající design je čistě moje práce, použil jsem jenom něco málo z původního HTML. Návrh, grafika, CSS - to vše je moje unikátní práce, nikde nevykradená, mnou vymyšlená :) A přesně to bych rád ohodnotil.
yFang
Profil
Charlie

Řekl bych, že tomu není moc, co vytknout ;)

1) Asi bych volil pozadí, které se pohybuje spolu se stránkou a celé bych to ladil do světlejších barev. To je ale jen subjektivní dojem.
2) Upravil bych validitu html - 3 chyby to se opravit dá během tří minut.
3) V RSS se uvádí emailová adresa v: <author>SkyLuke</author> .
4) Patička by mohla být výrazněji graficky oddělená.
5) Neměnící se titulek (tag <title>).
Charlie
Profil
yFang: Díky za tipy. Bohužel, s polovinou věcí (např. RSS nebo titulek) hnout nemůžu. Ale na zbytek mrknu.
Flip
Profil
Charlie
není náhodou ten obrázek v pozadí stránek logo firmy Represent...
niCe
Profil
Jen doplním můj ryze subjektivní vjem, a to ten, že bitmapa v pozadí mi připomíná nefalšovanou tapetu z dob první republiky.
Charlie
Profil
Flip: Není :)

niCe: Dobu První republiky už bohužel nepamatuji, ale věřím :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0