Autor Zpráva
abedy
Profil
Zdravim vsetkych. Tak som tu novy a velmi sa mi paci toto forum. Prednedavnom som zacal web, ktory je mozno trosku atypicky ale bol to napad mojej priatelky. Web sa venuje ospravedlneniam, takze ludia pridu a mozu napisat verejne alebo sukromne ospravedlnenie osobe, ktorej ublizili alebo sa proste chcu iba ospravedlnit. Co mi na stranke vadi je strasne nizka navstevnost . Pouzil som asi najlepsie keywords co ma napadli ale aj tak. Stranku budem prerabat do viacerych jazykov a taktiez bude mat iny nazov (a bude to .com domena), tak hadam sa to zlepsi. Mohli by ste mi poradit nejake zmany, ktore by jej podla vas pomohli a zlapsili jej funkcnost. Adresa je www.prepac.sk

Na stranke chyba na dokoncenie este jedna vec ale akosi sa mi to nedari dat do kopy. Ak by bol nejaky zaujemca s dobrou znalostou php a javascriptu, tak nech mi prosim ozve.

Dakujem za vase prispevky a rady.

S pozdravom, abedy
kletely
Profil
abedy

1) už väčšie title nemohlo byť
2) moc sa mi tam nepáči ten flash

ale inak v pohode
Hodnotenie 8/10
killer
Profil
Velmi pěkné stránky, poslední dobou tu nevidím kvalitní web a tento mezi kvalitní patří.

Nevím, proč obrázky (h2) jsou rozřezané (asi kvůli načítání, ale myslím, že je to zanedbatelné)
Flash mi naopak od kletely přijde jako příjemné spestření (a z hlediska přístupnosti má náhradu v patičce +bod ;-)
Do patičky dej i odkaz "podpora" - ten jediný tam chybí
Proč máš stejný obsah na stánce index a na stránce onas - udělej to jako jednu
Možná bych vymyslel i pozadí celé stránky, ať není jen šedé (např. nějaký pruh)

Jinak mě web přijde jako profesionální ;-)
abedy
Profil
Proč máš stejný obsah na stánce index a na stránce onas - udělej to jako jednu
Možná bych vymyslel i pozadí celé stránky, ať není jen šedé (např. nějaký pruh)


Diki moc, teraz na tom pracujem. Flash - porozmyslam ci to neprerobit iba ako img s nejakym peknym menu a pozadie skusim doriesit v css..Co sa tyka H2 tagu, tak si myslim ze to bude tiez lepsie urobit v css ako nahradu za img, teraz je to riesene pomocou scriptu a myslim, ze to aj dost zatazuje server.. No neni som sam na kod, stale sa ucim..hehe

2) moc sa mi tam nepáči ten flash

Jo skusim to zmenit..musim to premyslet..;)

Diki moc jeste jednou za pripominky
-abedy
shaggy
Profil
Celkom príjemná stránka, jediné čo kazí dojem je ten tabuľkový layout. Nečakal som to. Je to ako keby si dal autorádio od vietnamcov do sedmičkového bavoráku.
Tomáš Hanus
Profil
abedy
ano, tabulkový layout
flash by se mohl načítat pouze jednou a ne pokaždě, když si vyberu položku z menu
hlavička je pěkná, ale zbytek (text) mi připadá "odfláknutý", jako by tam ani napatřil
Icepoint
Profil
http://www.prepac.sk/index.php?menu=akonato v tom nadpisu je misto ť ctverecek ...,.
Railbot
Profil
Reklama pod hlavičkou mne ruší. Nápad dobrý. Celkové provedení už horší.
monarcha
Profil
Také si myslím, že flashová hlavička by mohla nabíhat jenom jednou. Při prvním načtení stránky mi to přijde docela efektní, když na to má ale člověk čekat pokaždé, tak by to mohlo zdržovat...
abedy
Profil
Také si myslím, že flashová hlavička by mohla nabíhat jenom jednou. Při prvním načtení stránky mi to přijde docela efektní, když na to má ale člověk čekat pokaždé, tak by to mohlo zdržovat...

Flash upravený, už by to malo byť ok

Do patičky dej i odkaz "podpora" - ten jediný tam chybí
Proč máš stejný obsah na stánce index a na stránce onas - udělej to jako jednu
Možná bych vymyslel i pozadí celé stránky, ať není jen šedé (např. nějaký pruh)


Porobil som taktiež nejaké úpravy ohľadom týchto doporučení..

http://www.prepac.sk/index.php?menu=akonato v tom nadpisu je misto ť ctverecek ...,.

Font upravený, možné je aj iné riešenie (uvidím)...


Celkom príjemná stránka, jediné čo kazí dojem je ten tabuľkový layout. Nečakal som to. Je to ako keby si dal autorádio od vietnamcov do sedmičkového bavoráku.

No ale toto nechápem presne čo tým autor myslel, mohli by ste mi prosím napísať nejaké nápady ako to zmeniť .

Ďakujem všetkým za podporu a rady ohľadom stránky.

abedy
Railbot
Profil
abedy
Je škoda, že používáš tabulkový layout, protože jinak je stránka dobrá. Tabulky jsou pr otabulková data, ne pro rozložení prvků na stránce. Nastuduj CSS a beztabulkové layouty.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0