Autor Zpráva
ajajaj
Profil *
Spáchal jsem novou stránku s letenkami letenky - levne letenky online
prosim o rady co vylepsit...
panther
Profil
- když se vypnou obrázky, tak to svetle zelený menu strašně bije do očí, dej tam prosím nějakou pro oči příjemnější barvu
- nevím proč tam máš ten iframe.. buď tvořím pomocí framu nebo divu, ale míchat všechno dohromady?!
- a už vůbec nevím, proč máš tomu framu nastaveno height="3100", stránka je asi kilometr dlouhá a dole jenom prázdná.
btw. jednotky se dávají, kdyby jsi to formátoval pomocí CSS, nikoliv do html kódu (<iframe height="3100">)
ajajaj
Profil
diky, ty jednotky opravim, ale iframe tam musi byt, aplikace totiz jede odjinud a je mnoho dulezitych duvodu proc je tomu tak, nesmyslna delka je tam z duvodu promenlive vysky obsahu ramu, nechci aby se tam zobrazoval posuvnik, pri osetreni javascr. by se to tlouklo s aplikaci rezervace takze mne napadlo jen tohle, vyska obsahu kolisa od cca 400px do 2500px, barvu jsem zmenil
Miloš
Profil
V patičce prodeje letenek je Muškaření a rybaření | Rybářské potřeby – to jako že budu házet udici z letadla?

Animovaná reklama obtěžuje. Jako návštěvník bych ji blokoval (neblokuju každou reklamu, ale nejen reklamu; blokuju všechno, co se bezdůvodně hýbe).

Klikací text v hlavičce vzbuzuje otázku: je nějaký rozdíl, když kliknu na Letenky - levné letenky a když kliknu na letenky online? Udělej klikací celou velkou tlustou hlavičku a bude po problémech.
jooO!
Profil *
Cela horni cast mi prijde takova detska a spatne sladena: logo=modre menu=zelene+secky barvy obsah=modry

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0