Autor Zpráva
mogdesign
Profil
prosim o kritiku designu titulnej stranky pre krestanske centrum....

odkaz

dik moc
oogi
Profil
Je to pěkný... nenašel jsem nic výraznějšího co by se dalo vytknout.
Manq
Profil
mogdesign
Ty smajlíci mi tam jako odrážky v seznamu moc nesedí. Volil bych něco decentního.

Jinak pěkný design. Pokud to kodér nepotento, tak to bude pěkný web.
Str4wberry
Profil
mogdesigne
Moc pěkné, jen písmo v obsahové části by mohlo být větší.

Jen jsem zvědav, jak to bude vypadat nakódované.
shaggy
Profil
Ak by som to hodnotil originálne, v duchu mojich "tradícií", tak by som povedal:
"pekné, myslím že je škoda toho dizajnu pre kresťanské centrum"
ale aby som nikoho neurazil, tak to nepoviem.
A tí smajlíci sa mi tam náhodou páčia.
Tomáš Hanus
Profil
mogdesign
Design je opravu pěkný, jen doufám, že písmo bude o trochu větší. Na návrhu jsou to docela blechy. A nezdá se mi moc to menu v patičce, myslím to modré. Ja bych ho více zvýraznil, třeba v barvě te "probíhající" modré, ale je to pěkný ;) Dobrá práce.
Ludivitto
Profil
Ahoj.

Docela pěkný design - na ukazování nebo do portfolia. Ale moc si to nedokážu představit "live" v provozu. Na obrázku to působí jakžtak kompaktně, v reálu to ale bude jiné. Různé velikosti boxů kvůli různému obsahu apod.

Taktéž je tam na můj vkus až moc "přeikonizováno".

Záchraný kruh jako hlavní prvek stránky je ... diskutabilní. Vím, že to má asi znamenat něco ve smyslu "Nabízíme záchraný kruh lidem v nouzi", ale na první pohled to celý design řadí spíše někam k vodě (vlastně i barevností webu).

Pravděpodobně by to chtělo trošku ubrat, zvolnit - trochu ten design zpřehlednit. V designu máš mega záchraný kruh, mega logo, příčné linky, X různých ikonek, v modrém bloku dole máš pro mě už neskutečně otravné ruce, které vídám na všech možných webech atd. Jo, a navíc máš na webu použit nestandardní font ;) Klient může být teď rád, ale až ten web uvidí nakódováný tak si možná řekne "Fuj, co ty nadpisy, v návrhu byly tak pěkný atd."
jojec
Profil *
a pre ake rozlisenie je to robene?dneska este vela ludi nepouziva rozlisenie take velke
shaggy
Profil
Tie nadpisy by nemali byť vôbec problém, ja som ich riešil tiež na jednom webe (rovnaký font - cocon), keď človek vie ako na to, je to hračka.
Ako pozerám na ten dizajn, tak tam nie je nič čo by sa nedalo nakódovať.
Str4wberry
Profil
jojci
„a pre ake rozlisenie je to robene?dneska este vela ludi nepouziva rozlisenie take velke“
Zdá se mi, že minimálně pro nějakých 920 pixelů na šířku.
loyza
Profil
shaggy
pekné, myslím že je škoda toho dizajnu pre kresťanské centrum
Organizace, která se zabývá pomocí bezdomovcům, dětem a ženám na mateřské si nezaslouží takové stránky. Ta by měla mít stránky mnohem horší. Takhle si to myslel? nebo jak?
shaggy
Profil
Nie, takých organizácií je mnoho, ale neviem či si zaslúžia kresťanské organizácie také pekné stránky. Môže to u ľudí vyvolávať dojem, že sú dobré a chcú pomáhať - keďže je cirkev na Slovensku silnejšia ako v ČR, tak mám svoje skúsenosti. (pozn. tamto som napísal iba ako osobný komentár, prosím nevenujte sa mu, nechcem ísť zbytočne mimo-tému).

Čo sa týka stránky - je veľmi pekná a aj jednoducho realizovateľná.
yderf
Profil
Veľmi pekný návrh. Myslím, že sa to dobre hodí k stránke organizácie, ktorá chce pomáhať, a cirkev je v postavení, v ktorom na to sú vhodné podmienky.

shaggy
Nie, druhou vetou som skutočne nereagoval na vysoko vhodnú a profesionálnu pripomienku škoda toho dizajnu pre kresťanské centrum ;-)
lakin
Profil *
Vim že se to sem moc nehodí, ale jak děláš stíny objektů na svém webu? obrázky či pomocí filtrů? A jak děláš různobarevné šikné proužky na pozadí?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0