Autor Zpráva
Mate
Profil *
Cau lidi muzete mi rict na design na strance www.crysis.cz ? budu delat nový kód a nevim jestli bych mel udelat i nový desig. Nekdo riká zeje hroznej a nekdo zase naopak ze ke pěknej, tak prosím vás profesionály o názor
quinux
Profil
Mate
Přinejmenším bych zesvětlil písmo, to co je tam teď je dost nekontrastní a když přihlédnu k tomu, jak je to písmo malé, tak je to prakticky nečitelné.
AL3RT
Profil *
Podle me na tom designu neni nic co menit a pokud de o to pismo tak na to se vykasli, svetlost je akorat aby tam zapadlo a velikost též de o to jakou mas nastavenou velikost v prohlizeci ale ja to prectu bez problenu
Nox
Profil
svetlost je akorat aby tam zapadlo
K čemu bude když to tam zapadne, ale nikdo si to nepřečte

ja to prectu bez problenu
Ne každý má ostříží zrak

to písmo by se nejspíš mělo zesvětlit

Ale jinak opravdu výborné, především po grafické stránce
kletely
Profil
Mate

1) paci sa mi anketa keď som už hlasoval tak už som nemal hover
2) RSS ten link na stahuj nechapem
3) trochu väčšie písmo

hodnotenie 9/10
tajny spion
Profil
Mate
Pismo bych zvetsil o malinko - aby bylo vetsi ale zase se tak neroztahlo. To same i se svetlosti - opravdu jen trochu, aby nevysvitilo z teto krasne stranky.

Btw ty mas udelanou adresarovou strukturu stranky? Nebo proc to lomitko na konci?
aDAm
Profil
tajny spion
zeby mod_rewrite a .htaccess ? -)
Kryspin
Profil *
Mate

quinux Přinejmenším bych zesvětlil písmo, to co je tam teď je dost nekontrastní a když přihlédnu k tomu, jak je to písmo malé, tak je to prakticky nečitelné.
To je pravda, to písmo by opravdu mělo být kontrastnější. Jinak pěkný.
tajny spion
Profil
aDAm
To vim, ale nekdo me takhle vytknul, ze jsem na konci uvedl lomitko... ptze se to prej dela bez lomitka... tak nvm :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0