Autor Zpráva
mglaedr
Profil *
Moje nejlepší stránka kterou jsem kdy vytvořil www.shurtugal.ic.cz . Prosil bych o vaše názory.
Miloš
Profil
mglaedr
Moje nejlepší stránka kterou jsem kdy vytvořil
Tak to teda potěš perun. Pejsek s kočičkou pekli dort. A dostali k temu nové pastelky, zmalovali se až za ušima.
mglaedr
Profil *
tak sorry ze se snazim aby se lidem libila 8-(
Taps
Profil
mglaedr
totální chaos
mglaedr
Profil *
co s tim chaosem VSICHNI MATE?
Nox
Profil
Přesně tak, dost masakr...
Navíc kód různě velký tagy, iframe, místo tagů center,font nastav CSS styly...a spolu s těma co tam už máš je dej do externího souboru
Miloš
Profil
Píše-li Nox o CSS …je dej do externího souboru, měl bych Jednoduchou radu – vytvoř si k té stránce externí CSS soubor … a když už budeš mít ten nový CSS soubor, udělej k němu také novou stránku; a k té stránce přilinkuj ouplně jinou grafiku…
Kryspin
Profil *
To tak rychle unaví oči, že jsou to vlastně nepoužitelné stránky.
Zapnu, naskočí mžitky před očima a pak zjistím, že tam něco je, ale to už většinou nemám chuť na to koukat, tak to vypínám. Nic ve zlím, ale nepokračuj v tomto stilu.
Kryspin
Profil *
Jo ještě k tomu, psal jsem do hlavní diskuze o vypínání obráků, že se mi nelíbí jak někteří krytizují¨, že při vypnutých obrázcích se jim něco nelíbí atd..... V tomto případě bych vypnul obrázky i připojení internetu.
mglaedr
Profil *
takze to mam udelat prosci? myslel jjsem ze se to bude libit kdyz tam dam barvy tromu, ale asi ne. :-) takze mene barev?
Kryspin
Profil *
mglaedr

Já bych zrušil to pozadí - hrozně ruší. Dej tam nějaké jednobarevné, aby se hodilo k ostatním barvám.
Dál zadej bezpatkové písmo a dost špatně vypadá to vystředění písma.
Hlavně to nevzdávej, kvůli správné kritice.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0