Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku nové prezentace

Předem díky
gisen
Profil *
Moc se mi nelíbí to opakující se Thermo-vak v menu.

Nedávno jsem četl, že by se v kódu mělo používat &ndash místo -.

Využijte pro Vaše zdraví a pohodlí bych udělal trochu větší.

<h1>
<a title="Nahřívací polštářky Thermo-vak - úvod" href="./">
Nahřívací polštářky Thermo-vak
<span/>
</a>
</h1>

span není otevřenej

Jinak se mi to moc líbí.
Miloš
Profil
gisen
že by se v kódu mělo používat &ndash místo -
Ono je to ještě trochu jinak – nejde o kód, ale o typografické pravidlo. To, co se často (na webu ještě častěji) používá místo pomlčky, je rozdělovací znaménko alias spojovník. Ten patří například před příklonku -li (bude-li, není-li…).
Pak jsou tu pomlčky, které lze zapsat buď entitou (kdykoli), nebo přímo (v UTF-8). Jsou to normální pomlčka (– = &ndash;) a dlouhá pomlčka (— = &mdash;).
Mimo to pak ještě známe matematické minus (− = &minus;), které je dlouhé asi jako &ndash;, ale leží o kousek níž.

Ivet
Celkově hezké, líbí, ladí to, stránky jsou přehledné.

Jsem ale poněkud zmaten (mimoto že takřka nečitelným, poněvadž nekontrastním) textem Kliknutím na fotografii se otevře zpět stránka s náhledy. Jak se může otevřít zpět, když jsem na ní vůbec nebyl?

A taky se přidám k názoru přede mnou (gisen), totiž že Moc se mi nelíbí to opakující se Thermo-vak v menu.
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

gisen
opakující se Thermo-vak v menu - je to přímo název daného výrobku, jedná se bud o nahřívací polštářek nebo pouzdro na něj .. zadal si to tak klient
&ndash místo polmlčky - nejsem si jista, zda to užívat i u toho názvu výrobku
Využijte pro Vaše zdraví a pohodlí bych udělal trochu větší. - je použita stejná velikost jak u podsloganu v hlavičce dole
h1 - span je všude otevřen, jinak by nebylo vidět logo :)

Miloš
Kliknutím na fotografii se otevře zpět stránka s náhledy.
- upravila jsem text, je možné ale že bude nahrazen podrobnějšími informacemi o výrobku (dodá ještě klient)
- přidán kontrast
mijo
Profil
ahoj mrkni se na www.thermo-vak.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0