Autor Zpráva
cuir
Profil *
ahoj jiz sem se zde parkrat na neco ptal a tak bych se vas chtel zeptat na vas nazor na moje prvni stranky. http://cuir.wz.cz
Kráťa
Profil
Kytara je krásná, popis se mi nezobrazil, máš tam někde chybu.
Kvůli třem fotkám mi to přijde jako moc klikání. Co dát ty fotky i popis do jednoho souboru a čtenář by si popojel. Třeba by to mohly být obrázky (ty fotky), obtékané textem (popisem). A otevřelo by se to rovnou, po prvním kliknutí na úvodní stránce.
Modrá na černém podkladu není moc vidět. Co udělat ty odkazy třeba světle zelené?
cuir
Profil *
chicht ... foor je v tom ,ze sem to zapomel nahrat na server ale ono by tam stejne bylo jen to,ze sem nemel cas:)takze si o nic neprisla:))zkusim to tam aspon dat aby se tam aspon neco zobrazilo..pac chyba je vazne blba:))no a co se tyce barvy odkazu tak ja zelenou nesnasim a snazil sem se delat stranky v mych oblibenych barvach ...pac jsou to stranky prezentacni...ale popremyslim o tom moc dekuji za rady a napady..diky moc a jeste kdyz to budou jen obrazky tak se to nebude dat zvetsit a tim padem nebudou videt detaily...ale asi mas pravdu ,ze je to desneho klikani mysi:((hmmmm ale na to abych to predelal vazne nemam cas pac letos maturuju...tak jeste jednou diky moc..
cuir
Profil *
chyba v popisu kytary opravena a jdu spat ..diky:)
Kráťa
Profil
cuir
proč by se nedaly zvětšit??????????????
cuir
Profil *
no kdyz to budou jen obrazky a ne fotky.. a nebo ,ze by to zustalo takhle a bylo by to stale klikaci a zvetsitelne a pritom by okolo toh ten text mohl byt..no jsem zacatecnik tak me to tak rychle v tomhle smeru nepremysli:))to by asi taky slo..No a jina kritika neni??...Lidi co znam tak rikali ,ze sou desny ..skaredy a hnusny, ze je to kýč a tak..a ze jsou prasacky napsany..tak, ze jsou neprehledny ..sem jsem to dal jestli je to opravdu pravda...
Anonymní
Profil *
71 fragu a 3x death to je celkem dost cool :)) Jinak ja sem ted nedavno taky udelal svy 1 stranky. Tvy sou super, ale chtelo by to naky menu ( u tebe reklama : ) a ta modra na odkazech nejde skoro vubec precist, ( dej treba modry pozadi a cerny odkazy nebo tak ).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0