« 1 2
Autor Zpráva
Knopi
Profil
Catchi, kdybys viděl moji mamku používat web, pak bys mou připomínku asi pochopil. Teď ti ten problém třeba nevadí, ale věř, že u PRAVIDELNĚ navštěvujících lidí dojde postupně ke zjevu "TO ROLOVÁNÍ MĚ SE**". Každý nějak stavíme weby, ale já to považuji za chybu v použitelnosti stránky, ač není veliká. Prostě se musím namáhat víc než je nezbytně nutné. Navíc takhle odstrčit hlavní obsah (který mimochodem dělá web webem) mi nepřijde jako dobrý nápad. A OT reakce nějakýho Catche, který zřejmě všechno ví a všechno zná, nebavěj zase mě...
Railbot
Profil
Knopi
Já ti naopak dávám za pravdu. Taky by mě to štvalo, ale u tohoto webu je to trošku jiný případ. Lidé tam chodí hlavně kvůli informacím, které jsou v tém červeném boxu a ne vždy přicházejí z hlavní stránky. To je první důvod proč straší na každé stránce krom galerie. A ten druhý důvod je také prostý - vyhledávače. Taková snůška informací a klíčových slov téměř na začátku stránky se jim líbí a přivádí mi to (v rámci možností) pěkné množství návštěvníků. IMO ten box je jednoznačné plus tohoto webu. Skrolování je jen malá daň :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota:
Mohl bys udělat ten box zavírací — dát návštěvníkovi na výběr.
Railbot
Profil
Chamurappi
To bych musel všechno i to co je vedle. Ale je to dobrý nápad, dám si to do "nice to have", díky :)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0