Autor Zpráva
Strajk
Profil
AlergologieKromeriz.cz

Prosim o zhodnocení této jednoduché stránky, pokud by vás napadlo co by ještě potenciálního pacienta mohlo zajímat tak to sem také můžete napsat :)

Ale teď k hlavnímu důvodu proč sem web umisťuju - můžu tento web považovat za validní pokud 'můj' kód validní je ale odkazy na internetové mapy obsahují hromady a hromady chyb?
aisukriimu
Profil
Nesedi mi ten obdlznicek s cislom v hlavicke. Nezapada do nej. Potom to posobi tak nesurodo. :)

Inak sa mi to velmi paci.

Co sa tyka kodu, tak mozno privela <div>ov, ale nijak blizsie som to nestudovala.
Vitec
Profil
když to zapíšeš takhle:

http://www.mapy.cz/?query=adresa

tak najde všechny firmy na te adrese. U google a idnes nevim jak to je.
Nox
Profil
Zesvětlil bych trochu ty speculary (prostě..takový ty...světlý pruhy...)

Ten nadpis bych dal jinou barvou - modrá na modré není moc vidět

Kód mi přijde v pohodě
Strajk
Profil
aisukriimu:
Ten blok s číslem mi tam taky na 100% nesedí, ale přiznám se že fotograf nejsem moc dobrý a ještě víc jsem líný čekat na moment kdy z parkoviště odjedou všechny auta... proto bylo nejlehčí tam vrznout nějakej blok co to všechno schová :)

O DIVech vím, ale radši jeden dva přidám než strávit další týden optimalizací na všechny browsery, na to nemám nervy tak sem to radši vzdal :(

Tady je ukázka jak by to vypadalo bez toho bloku s číslem a původní fotografiíí, podlě mě je to ještě horší index2.html


Jinak děkuji za ohlasy
Chamurappi
Profil
Reaguji na Strajk:
můžu tento web považovat za validní pokud 'můj' kód validní je ale odkazy na internetové mapy obsahují hromady a hromady chyb?
Nemůžeš. Ale všechny prohřešky vůči validitě lze odstranit bez újmy na funkčnosti, stačí následovat popisy chyb. Jestli jim neporozumíš i přesto, že jsou česky, založ pro tento účel speciální vlákno v příslušné kategorii.

Smím ti z názvu vlákna odstranit slovo „validace“? Trochu mě ruší a stejně se tu bude probírat spíše názor na stránku než validita.
aisukriimu
Profil
Mne nevadi to, ze tam je ten blok s cislom. Mne vadi ako tam je. Keby tam bol zaradeny ako ta prava cast hlavicky, s takym okrajom a vsetkym, tak je to v pohode.
Strajk
Profil
Chamurappi
Ty si moderátor, smíš všechno... pokud tě zajímá jestli by mi to vadilo tak nikoli - můžeš

Jinak ten tvůj validátor mi vypsal i nějaké chyby v mém kódu, oficiální W3C validátor mi vypsal celkem 90 chyb a všechny se týkali URL internetových kalendářů, což mě samozřejmě trošku naštvalo... Ale tak snad na takovém miniwebu ikonka validních stránek chybět moc nebude
KGW
Profil
vcelku fajn
a) přivítal bych sekci Časté dotazy
b) do odkazu na mapy bych nahradil & &amp;
c) odstranil bych amerikanismy 7:00
d) dal možnost zvětšení písma v IE
e) nepsal bych v obrázcích "aaa"
f) telefonní čislo nevadí
g) foto hlavičce dát preciznější, slunce svítí jen na jednu stranu, chce to fotit ve vhodnější dobu
Měsíček
Profil
Odceňuji tu hlavičku, nejdůležitější informace hned na první pohled .. jen mě by je do očí ten alt="" :-)
Strajk
Profil
Díky za ohlasy, title aaa v obrázcích samozřejmě není úmysl, kódování css je pro mě tak stresující práce že mi to už vypadlo...
Časté dotazy budou zařazeny možná později, doufám že se lidi nebudou bát zavolat když je něco bude zajímat.
Dík za upozornění u časů, ale formát 7:30 používá i česká verze Visty tak mě to zmátlo, musím prostudovat typografii.
Preciznější fotku bohužel nemám, mohl bych se to pokusit zesvětlit v PS ale myslím že to zas tak do očí nebije

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0