Autor Zpráva
VLadas
Profil
Ahoj, už jsem to trochu předělal, není to ještě kompletní. Funguje jen hlavní menu, ale vše se postupně dodělá. Pokud jsou lepší než ty předchozí.

http://zsamsbrna.cz/zsnove/zs07.htm
quinux
Profil
VLadas
No, tu úvodní stránku trochu uspořádej. Tohle je chaos, normálně ty texty srovnej pod sebe.
První odkaz v menu mi otevře mail. To do menu nepatří.
Proč se mi nemění URL, když překlikávám na kategorie?
Na nadpisy se používají tagy Hx
VLadas
Profil
quinux
Promiň, to bal odkaz na starší verzi. Teď je poopraven. Tak znovu. Dík.
Mistr
Profil
VLadas
V oddílu "Základní škola" klepu na první položku Omluvenky. Otevře se mi okno poštovního programu. Mimochodem, proč je omluvenka posílána též webmasterce stránek? Otevřelo se mi okno, protože mám zde nainstalovaný a zprovozněný poštovní program (konkrétně Microsoft Outlook Express). Ovšem, co když budu třeba v knihovně či internetové kavárně, kde možnost mít poštovní program není? Jak máš toto ošetřené?
shaggy
Profil
Uf, ten kód... to čo má byť fakt je dosť DIVný, neprehnal si to s tými DIVmi, SPANmi?
A štýly by si mohol dať do externého súboru.

+ doplň TITLE stránky
VLadas
Profil
Mistr
Mimochodem, proč je omluvenka posílána též webmasterce stránek?
To je na přání školy, ona (webmaster) je totiž zástupkyní ředitelky, a je to proto, aby omluvenka měla kopii na nezávislé schránce pro případné zhroucení E-mailu na seznamu nebo zsamsbrna.cz, což už se stalo několikrát. Sice data obnoví, ale jen do určité doby. Škola by si to měla zálohovat, ale
nevím, nevím. Tak dalece do toho nevidím.
Zkusím to udělat přes formulář E-mailu. Bude to OK?

shaggy
Title doplním
Kryspin
Profil *
VLadas
Není to nejhorší, ale je to takové mdlé, co trochu oživit barvy a zlepšit po grafické stránce.
quinux
Profil
VLadas
Nová verze je lepší, ale pořád mě trápí ta stejná url na každé stránce. Co když budu chtít poslat odkaz známému na konkrétní stránku?
Uplně ti chybí Title
Nadpisy taky nevedeš
A menu dej na jednu stranu, protože takhle dáváš větší důraz na odkazy, které jsou naprosto nedůležitou součástí stránky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na VLadase alias Kryspina:
Ve vlastním vlákně vystupuj prosím pouze pod jednou přezdívkou. Identifikovala tě dvě čísla v IP adrese a hlavně zkomolenina „webdisagner“.
VLadas
Profil
quinux
OK, dík
Title doplním, jen to dělám po sobotách a nedělích, jindy makám.
Co myslíš těmi nadpisy? název stránky je vlevo, vertikálně. Když jsem měl nadpisy, tak mi bylo řečeno, proč mám nadpisy - názvy stránek zdvojeny, protože tam byly i ty vertikální nadpisy. Tak jsem nadpis nad písmem zrušil a nechal jen ten vertikální.
URL je stejná, protože je to dělaný jako jedna stránka, pouze se zobrazuje jiné písmo. To pro rychlost, vlastně se to jen přepne.

Chamurappi
Kde jsem napsal webdisagner, já v.., je jasný, že jsem se překlepl a mělo být "webdesigner"
Jinak se omlouvám.
quinux
Profil
VLadas
Když jsem měl nadpisy, tak mi bylo řečeno, proč mám nadpisy - názvy stránek zdvojeny, protože tam byly i ty vertikální nadpisy.
Když píšeš dopis, úkol nebo prostě nějaký text, taky píšeš nadpis vertikálně?

To pro rychlost, vlastně se to jen přepne
Pro rychlost čeho? Vždyť tam nemáš skoro žádnou grafiku, která by načtení zpomalovala. To musí jet svižně i na dial-upu. Nemluvě o tom, že bez javascriptu si to nikdo neprohlédne (všichni vyhledávací roboti).
Mistr
Profil
vystupuj prosím pouze pod jednou přezdívkou
S dualitou osobností VLadse máme již své zkušenosti, že? Viz téma http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=59 132&page=0 a VLadas + Safran...

VLadas
Zkusím to udělat přes formulář E-mailu. Bude to OK?
Ano, to je řešení.
VLadas
Profil
Mistr
držím se Novotného zásady - "co si sám nepochválíš nebývá pochváleno" :D

quinux
Já už nevím co s tím, že my v jedné diskusi napíšete, že ty vertikální nadpisy jsou zajímavý nápad a pak to odsoudíte. Připadám si jako v říši divů.
Mistr
Profil
VLadas
držím se Novotného zásady - "co si sám nepochválíš nebývá pochváleno" :D
Kterého Novotného zásady se držíš? Komunistického prezidenta Československa Antonína Novotného?
quinux
Profil
VLadas
Já už nevím co s tím, že my v jedné diskusi napíšete, že ty vertikální nadpisy jsou zajímavý nápad a pak to odsoudíte. Připadám si jako v říši divů.
Tisíc lidí, tisíc názorů. Té druhé diskuze jsem se zjevně neučastnil, protože bych to odsoudil už tam ;)
VLadas
Profil
quinux
Ok jde jen o názor.
Jo a ty menu jsem dal nalevo a odkazy napravo, mrkni myslel jsi to tak ne?

Mistr
No to bych tomu dal, myslím Petra Novotného. Ale to jistě víš.

Ještě ty stránky nemám rozchozený úplně, málo času.

Jo ještě, kluci, bylo by opravdu lepší načítat ty stránky tak jak jsou, bez adresy a nebo jak mi tu někdo psal, tak, aby měly každá svou adresu pro případný odkaz jen na tu jednu stránku, pro případ, že budete chtít někoho upozornit na tu či onu stránku.
Takhle se v podstatě přepíná jen text mezi sebou, takže tam není žádná doba načítání a nebyla by ani v případě, že bych přidal obrázky k textu. Což budou u tříd a Ekookénka a td.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0