Autor Zpráva
anker
Profil
Zdravím, rád bych o zkritizování stránky PlayAll.cz
Děkuji za všechny rady, připomínky
Filips
Profil
1) Ten černo - bílý design se mi nelíbí
2) Nějak sem nepochopil proč je patička a logo širší než obsah
3) Aha už jsem to asi pochopil. Není to náhodu ve FF rozhozené?
Menu je totiž nesmyslně rozděleno na dva sloupce a hned v tom je zas nějaká Premiéra týdne...
Je to takové moc naťahňané na sebe
VLadas
Profil
Mě se to líbí, jen bych zčitelnil název stránek, asi bych ho dal doprava na ty bojovníky ve větším písmu.
robais01
Profil
Mě se to docela líbí akorát je tu barevně velice chudé. Udělej to spíše barevně než černobíle.
Měsíček
Profil
Jste zde: PlayAll.cz = K čemu to je, děláš z uživatelů blbce
Tasartir
Profil
Měsíček: "děláš z uživatelů blbce"
Od té doby, co jsem se začal zabývat webem, si nesu jednu poučku: průměrný uživatel blbec je. Ale souhlasím s tebou, a dokonce si myslím, že je to natolik přehledné, že drobečková navigace potřeba vůbec není.

Filips:
2) Nějak sem nepochopil proč je patička a logo širší než obsah
3) Aha už jsem to asi pochopil. Není to náhodu ve FF rozhozené?

Ve FF 2.0 mám skutečně hlavičku a patičku odsazenou od levého/pravého okraje. Nejdřív mě to u hlavičky netrklo, vypadalo to jako úmysl, a vypadalo to celkem dobře. Ale u tý patičky je to negativní efekt.

S horší čitelností názvu v hlavičce souhlasím, mohlo by se s tím něco udělat.

Možná bych doporučil nastrkat tam několik <hr> s display: none. Stránky si dost často prohlížím bez stylů, když jsem v práci tak to není tak nápadné :)

Vzhledově se mi to jinak velice líbí, ale nejsem bohužel z cílové skupiny, takže jejich obsahovou stránku asi nedokážu ocenit tak, jak bych měl..
Railbot
Profil
Nadpisy článků/novinek určitě jako odkaz na celý článek.
aisukriimu
Profil
Nadpisy článků/novinek určitě jako odkaz na celý článek.
Aj obrazky.
Strajk
Profil
Grafika nevynikne, ale ani neurazí - mě to u takového typu webu vyhovuje. Možná bys mohl trošku vylepšit to useknutí headeru a footeru a udělat to trošku do ztracena - třeba do vršku okna.

Ale hlavně: MÁTE O ČEM PSÁT, to je myslím momentálně největší problém začínajícíh webových tvůrců

hodnotím (v oblasti amatérských webů) 4/5


+ bych teda trošku zvětšil line-height
NaDr
Profil
Mě se ten web líbí akorát bych ty bojovníky z 300 troch zvíraznil, ale ten nádis bych nechal tam kde je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0