Autor Zpráva
Hogen
Profil *
Ahoj, prosim o kritiku webu Český-Bazar.cz. Budu rad kdyz se mrknete jak jsou resene: moje inzeráty, pridat inzerát, atd. Bohuzel je to zatim tak, ze na ukor jednoduchosti jsou nektere casti nelogicke, ale to by se pripadne jeste zmenilo. Tak a opřete se do mě :))
Taps
Profil
Hogen
přidal bych nějakou patičku a také nějaké pozadí, obrázkům chybí alt
jrm
Profil
Heslo nemá být vidět! V editaci inzerátu nelze přidat foto. Líbilo by se mi, kdyby se dalo přidat aspoň 5 fotek.
Hogen
Profil *
kde nechavam videt heslo uzivatele?, nerad bych takovou chybu.. nebo mas na mysli ze pole pro heslo neni type="password" ? to jsem nedaval zamerne, ale neni problem to zmenit, alespon to formroboti budou brat jako login a zapamatuji si jej
Hogen
Profil *
Přidávání fotek v editaci určitě časem doplním, celkově funkce kolem fotografii, díky
Railbot
Profil
Hogen
Myslí zřejmě heslo při jeho zadávání., je normálně vidět, což není příliš košer, když člověku někdo stojí za zády a kouká.
jrm
Profil
Já vidím heslo jak při jeho zadávání, tak i při novém vstupu přes MOJE INZERÁTY. A to by podle mne být nemělo.
Hogen
Profil *
jrm
Vycházel jsem z toho ze uzivatel je rád když vidí co píše. Nyní jsem skryl heslo v "moje inzeráty", pri přidávání inzerátu jsem zatím ponechal, později přidám 2 pole (type="password") pro hesla s kontrolou rovnosti hesel
Icepoint
Profil
Vycházel jsem z toho ze uzivatel je rád když vidí co píše.
to jo, ale uzivatel nerad, kdyz nekdo jiny vidi, co pise. Navic, kdyz to bude type=password, tak si to muze prohlizec ulozit (pokud tuto fci uzivatel pouziva) aby ho nemusel porad dokola zadavat (ja to napr. pouzivam na svym firefoxportable, co sebou vsude taham ...)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0