Autor Zpráva
marzeus
Profil
zatím nejsou ne konečné adrese ale hodil jsem jednu část na tento web
prosím o komentáře všehodruhu, děkuji. původní stránky naleznete zde

skuste přeba porovnat, ale prosím berte v potaz že se jedná a o projekt ve fázi vývoje, děkuji
Taps
Profil
marzeus
chybí hlavička, patička, hover efekt, měnící se title, nepoužívej tabulky, pokud v načítáš css externě tak v indexu nepoužívej zápisy podobného typu - style="background-color: #CCCCCC", v ie se mi nenačítají obrázky
marzeus
Profil
hlavička, patička ? moc se omlouvám, ale co to je? Sorry, co se týče psání webu jsem fakt greenhorn.

Proč nepoužívat tabulky? když jsem se snažil naformatovat layout přes CSS tak jsem to nedokázal .. je důvod proč to přsto udělat touto metodou?

obrázky nejsou uploadnuté ... promiň, měl jsem to tam napsat
Icepoint
Profil
obrázky nejsou uploadnuté ...
jenze bez obrazku neni co hodnotit
hlavicka : to je to co je nahore (ten velkej obrazek, co tam chybi, kdyz uz nic jinyho, tak by tam moh byt aspon alternativni text a nastavenou pevnou sirku, aby bylo videt, co to zabira)
paticka: to je prozmenu to dole (tam se pise treba kdo to udelal, nejaky odkazy, kontakt ...)
tajny spion
Profil
marzeus
Není to halóefekt, ale první dojem. Halóefekt je, když ti někdo něco řekne a ty si podle toho uděláš názor aniž by ses s tím osobně setkal. Teď ale k webu:

Snaha o novou verzi, nebo jak tomu mám říkat podlě mě zatím nemá úspěch. Pokud chceš první dojem, tak "Zdá se mi, že je to web někoho, kdo je v raných začátcích".

Původní verze je lepší, první dojem je asi takový, že jsem si myslel že jsem na stránkách spojených s historií (díky ornamentům).

Toť asi vše. Možná ještě, že stránky optimalizuj pro všechny a všechno a o optimalizaci tam nic nepiš.
PS: Píše se pixel, ne pixl.
Nox
Profil
Původní verze není nijak extra, ale lepší než co zatím máš

Teda jako není to úplně špatné, ale taky nevíš proč sem dáváš jen z malé části hotový web?

Proč jsou položky menu různě velké? Barvy nejsou špatné, ale přidal bych víc barevnosti (jakože posunout lehce hodnoty
ze škády šedavé)..celkově mi to nepřijde moc jako web k hotelu
...a možná, že na začátek by bylo lepší si vybrat něco menšího než web hotelu

Možná ještě, že stránky optimalizuj pro všechny a všechno a o optimalizaci tam nic nepiš.
Ne možná, ale určitě

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0