Autor Zpráva
Petr
Profil
Ahoj, chtěl bych všechny co tyto stránky navštěvuji aby zhodnotily tyty stránky, které se nacházejí na adrese
www.scoajl.xf.cz Předem vám děkuji za vaše názory.
Nox
Profil
- Zahodit úvodní stránku
- Zahodit  
- Místo class="odkaz2" 50x dej .menu a{ ...}
- Zahodit tabulkový layout
- Zahodit tagy FONT
- Tagy malýma písmenama
- Nasadit do akce CSS!
- Byl by pěkný tag </body>
- Zapracovat na grafice, slabé, ikdyž aspoň barvy ok, že se na to dá dívat
Měsíček
Profil
vycentruj položky v menu a případně z toho udělej hover ...
Miloš
Profil
Nox
Tagy malýma písmenama
Properuna proč?

Petr
Dnes je čtvrtek 08. 11. 2007 - 03:03:39 - Bohumír = veteš, frajeřinka. Musíš si dokazovat, že dokážeš okopírovat script a že jsi teda frajer programátorskej? Zkus si ale uvědomit, že tato indormace návštěvníky zhusta nezajímá.

Home – na česky psaných stránkách je emeryčtina jako pěst na oko.

<b><u>O Sportovním clubu</b></u> Fuj fuj fuj!
1) křížíš tagy, což je totéž jako například 5 × [(7 - 3] + 4) × 2
2) Nikdy nepodtrhávej to, co není odkaz!
VLadas
Profil
Miloš
Petr
Dnes je čtvrtek 08. 11. 2007 - 03:03:39 - Bohumír = veteš, frajeřinka. Musíš si dokazovat, že dokážeš okopírovat script a že jsi teda frajer programátorskej? Zkus si ale uvědomit, že tato indormace návštěvníky zhusta nezajímá.

Proč to, sakra, dávaj na Seznam, nebo Atlas a jinam. Frajeři programátorští. Možná pro to, že to tebe nezajímá, ale dost jiných třeba jo.
Je to věc názoru.
Miloš
Profil
VLadas
Proč to, sakra, dávaj na Seznam, nebo Atlas a jinam
U Seznamu či Atlasu to dává smysl – podívej se, co mají na úvodní stránce – jsou to vlastně noviny. A i v tištěných novinách najdeš, kolikátého vyšly, často i to, kdo má svátek nebo třeba jaké bude počasí.
Totéž na stránkách sportovního klubu působí jak pěst na oko (krom toho zde to tak působí i graficky). Mimo to údaj kolik je (resp. bylo v době načtení stránky) hodin považuji za totální zbytečnost.
VLadas
Profil
Miloš
Dobře, je fakt, že ty hodiny mu nějak nejdou, asi chyba v JS, nebude to úmysl - čas načtení stránky.
Ale jinak je mi fuk jestli to tam má nebo ne, nijak mě to nepohoršuje.
yFang
Profil
Petr
U loga by byl dobrý alt. Chybí patička. A graficky je to hodně slabé.
Miloš
Profil
VLadas
Mě to taky nepohoršuje. Jem mi to přijde jako pitomost. A jdoucí hodiny považuji (zde) za stejnou pitomost jako nejdoucí.
Pokud vynecháme stránky, které plní funkci novin, zkus najít nějaký profi udělaný web, který něčím podobným oplývá.
Ba právě naopak – amatérské (začasté diletantsky udělané) weby poznáš začasté podle takových věcí, jako hodiny, datum, kdo má svátek, ankety (úplně lhostejno s jakou otázkou, ale hlavně aby tam nějaká anketa byla; třeba jak se vám tyto stránky líbí), počítadla přístupů, teplota vzduchu a teplota v podpaždí, informaci o tom, kolik lidí si tuto stránku prohlíží, jaký používám prohlížeč, jaký operační systém, jaké mám rozlišení a že moje IP adresa je I. P. Pavlova…

Jistě, jsou stránky, kde mají jdoucí hodiny smysl – třeba komparace světových pásem.
I předpověď počasí má smysl, pakliže budu provozovat stránky dejme tomu lyžařské sjezdovky.
Kdo má svátek – třeba u stránek květinářství.
Kolik přihlášených (a kdo) a nepřihlášených lidí si prohlíží stránky – chat nebo diskusní fórum.

Ale – opakuji – výše uvedené na stránkách SCOAJL považuji za zbytečnost, ne-li přímo zhovadilost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0