Autor Zpráva
Fero
Profil *
Dobry den,

chcel by som poprosit o kritiku tohto webu

Dakujem
ciri
Profil *
osobne se mi nelibi to logovani hlavicky, ale je to pouze muj nazor
viliam22
Profil
pls mozes mi hodit ten kod toho mailu (php) v kontakte ja mam podobny script ale moc dobre nejde diky a co sa tyka toho webu lepsie by bolo aby obsah bol vo frame aby sa zakazdym co kliknes na link v menu nenacitala cela stranka ale inak na taky maly web to ani netreba alebo potom php cez vypis GET co by mohlo byt napriklad index.php?g=uvod ...
tajny spion
Profil
Fero
Nelíbí se mi border okolo webu (tečky). Dál se mi nelíbí header - moc upoutává pozonost. A nakonec je ubohá patička. Na kód nemám čas. Ahojky :)
VLadas
Profil
Fero
Dobrý by bylo, kdyby se přehrála hlavička a zůstal původní název. A nebo prodluž dobu po kterou bude v hlavičce název stránek.
Při pomalejším připojení se mi po každém kliknutí na menu znova načítá hlavička. To se mi taky nezdá dobré.
dracek
Profil
Flash.....
Fero
Profil *
pls mozes mi hodit ten kod toho mailu (php) v kontakte ja mam podobny script ale moc dobre nejde diky a co sa tyka toho webu lepsie by bolo aby obsah bol vo frame aby sa zakazdym co kliknes na link v menu nenacitala cela stranka ale inak na taky maly web to ani netreba alebo potom php cez vypis GET co by mohlo byt napriklad index.php?g=uvod ...

poslal som ti to na viliam22@azet.sk
shaggy
Profil
Ehm, hodnotenie stránky nechám bokom, ale... nech pozerám ako pozerám, ja som sa nedozvedel kde ten oldies club sídli... dokonca ani len v ktorom meste sa nachádza, nie je to trošku dosť veľká chyba?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0