Autor Zpráva
Luk
Profil *
Zdravim,

Co rikate na prezentaci http://design.elite-media.net ?
Měsíček
Profil
Hooodně nevýrazné a hlavně nevýrazná patička.
Taps
Profil
Luk
po grafické stránce to není nic moc
Vitec
Profil
To menu je špatně čitelné, zvětšil bych text a zlepšil kvalitu loga.

dostala mě tahle hláška

Používáte zastaralý nepodporovaný prohlížeč. Pro správné zobrazení musíte mít některý z moderních prohlížečů Opera, Mozilla Firefox nebo Internet Explorer 7 a vyšší!

ta se zobrazí při vypnutých css? já bych tam spíš napsal nebuď chuj, kup si rychlejší připojení k internetu a zapni si css
Luk
Profil *
Vitec
nebuď chuj ...jasne, proc to psat slusne, kdyz to jde sproste, v tomto stylu by se daly napsat vsechny hlasky, ale nevim, jak by to pusobilo na ruzne typy uzivatelu ;-) ...IT,kravataci apod.

To varovani je tam pro IE6 a pokud nekdo nema CSS (tim padem pravdepodobne nema take JavaScript na dostatecne urovni). Vsechny informace jsou dostupne i pro slepe. Pro ty, co jejich prohlizec zvlada CSS a JavaScript se nacte moderni web s moznosti zmeny pisma clanku v realnem case a dalsimi AJAX vychytavkami.

Jo s tim menu je to dobra poznamka, to je pravda, ze by to mohlo byt vyraznejsi. Mozna by mohl byt vyraznejsi take text - vetsi kontrast s pozadim. Ta paticka mi teda zily vubec netrha, proc by paticka mela byt vyrazna? Dulezita je navigace a texty.

Chjo..myslel jsem, ze tu narazim na vice inteligentni lidi...co se mysli zlepsenim kvality loga? Jakoze mam dat export v JPG a kvalitu na 100% :-D ? Kvalita loga, pod tim si muze kazdy predstavit neco jineho...nebo je tim mysleno doporuceni na kompletni zmenu loga?

PS: Nase reference jedou samozrejme i v IE6, tuhle hlasku mame jen na nasi strance, CSS a Javascript hacky pro IE6 mozna nekdy v budoucnu, ale myslim si, ze to neni treba, ke vsem formularum i informacim se clovek dostane i pres lynx.

Jo...kdyz jsem na diskuse.jakpsatweb.cz a ja uz web psat umim, neznate i neco odbornejsiho jako diskuse.jaknepsatweb.cz :-) nebo diskuse.jakpsatprofesionalneweb.cz ?

Nezajima me totiz jen design, ale celkovy dojem. Jak na vas pusobi napr. ty texty, jestli by vas to zaujalo, jestli je to pro vas srozumitelne. Mrknete treba na www.wdf.cz - tam maji pouze vyraznou navigaci a informace.

Co rikate treba na tu ficurku zvetsovani a zmensovani textu pro moderni prohlizece? http://design.elite-media.net/webove-aplikace.html
Nebo na to, ze kdyz ve Firefoxu stisknete CTRL+SHIFT+S, zobrazi se vam stranka bez stylu a vsechny graficke nadpisy vcetne menu se zmeni na textove nadpisy. Je to zakladni vec, ale spousta webum to chybi.

Diky za vase nazory.
Luk
Profil *
Vitec

ad. nebuď chuj, kup si rychlejší připojení k internetu a zapni si css - pokud uzivatel prechazi z IE6 na Opera,Firefox,IE7, tak prece nepotrebuje rychlejsi internet - to s tim vubec nesouvisi => OFF TOPIC....ten rychlejsi internet dostane uz tim, ze si udela kriticky update z Microsoftu na IE7 - i tim se mu zrychli nacitani webovych stranek a samotneho prohlizece.
Railbot
Profil
.ten rychlejsi internet dostane uz tim, ze si udela kriticky update z Microsoftu na IE7 - i tim se mu zrychli nacitani webovych stranek a samotneho prohlizece.
Opravdu? Bílá bude ještě bělejší?

Když se na web někdo podívá z mobilu, tak mmusí také číst ty pindy o prohlížeči, pěkné. Proč je vše zarovnané na střed při vypnutých CSS? Proč jsou dole ty dva obrázky, které tam nemají co dělat? Proč nejsou vkládané přes CSS když jsou jen dekorativní a nemají informační význam?

Chtěl jsem si vytisknout jaké služby poskytujete. Zase ta hláška o zastaralém prohlížeči. Navíc kupodivu opět vše zarovnáno na střed. Hnus, bída. Opravit prosím.

neznate i neco odbornejsiho jako diskuse.jaknepsatweb.cz :-) nebo diskuse.jakpsatprofesionalneweb.cz ?
Zdá se ti to zde málo odborné? Asi máš smůlu, v českém panství nic lepšího nenajdeš. Tak hurá do zahraničí. Mimochodem, chce to umět anglicky.

Mrknete treba na www.wdf.cz - tam maji pouze vyraznou navigaci a informace.
Ať tam mají co tam mají, porovnáváš meloun s mandarinkou. Ti už mají jiné starosti než vylepšovat svůj web.

Co rikate treba na tu ficurku...Je to zakladni vec, ale spousta webum to chybi.
Nic. Nikdo to nevyužije a základní věc je mít web použitelný i bez stylů, což vy nemáte. Místo honění trika nad zbytečnostmi raději zapracujte na tom, co je opravdu základ.

Vitec
nebuď chuj, kup si rychlejší připojení k internetu a zapni si css
Ano, uživatelé PDA a mobilních telefonů si tu připomínku jistě vezmou k srdci.
Plaváček
Profil
Luk

Chjo..myslel jsem, ze tu narazim na vice inteligentni lidi

Možná nedosahuji inteligenčních výšin jaké požadujete, ale malou kritiku vám poskytnout mohu:

Dbáme na dodržení standardů a použitelnost. Můžeme tak zaručit, že naše práce bude čitelná i za 5 nebo 10 let.

1. Opravdu? Já to nepřečetl ani letos. V IE 6 web vypadá jako po stole porůznu poházené poznámkové lístky, text na nich je díky pidipísmu a šedé barvě fakticky nečitelný. Zvětšit však nelze, nelze, nelze...

Důkaz místo slibů: http://klient.plavacek.net/elite1.jpg

2. Ve FF je layout o fous lepší, bohužel výchozí písmo je opět tak mrňavé, že mé stařecké oči nejsou schopné cokoliv přečíst. Jedinou fakt bezva vychytávku, kterou znám, je CTRL +. A ejhle - zase nepřečtu ani ťuk.

Opět důkaz místo slibů: http://klient.plavacek.net/elite2.jpg

3. Pokud bych hledal kupříkladu pro majitele firmy nabídku webdesignerské společnosti, pravděpodobně bych ji vytiskl spolu s konkurenčními a dal bych mu vybrat. Text, že používám zastaralý prohlížeč ho určitě potěší a stoprocentně si vybere vaší uznávanou internetovou agenturu.

Dál jsem nepátral, je to zbytečné. Opravdu máte pocit, že máte děsně použitelný, přístupný a vychytaný web?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Luka:
1) Písmo v menu je moc rozmazané.
2) Barevné nadpisy jsou mrňavé a též rozmazané víc, než by bylo zdrávo. Jako všechny tvé obrázkové texty.
3) Stránka má se vším všudy 0,5 MB, z toho JavaScript tvoří 217 kB. To je hodně.
4) „Jednou z našich hlavních činností je tvorba grafiky webových stránek, která je orientovaná nejen na čistotu, originalitu a moderní vzhled, ale také na použitelnost a WWW standardy.“ — fakt? Jak vůbec může být grafika orientovaná na WWW standardy?

To varovani je tam pro IE6 a pokud nekdo nema CSS
V Exploreru 6 se ale neukáže, protože podmíněný komentář <!--[if !lt IE 6]><!--> odstřihává pouze nižší verze než 6.

Vsechny informace jsou dostupne i pro slepe.
Většina návštěvníků zatím však stále vidí a obrázky nevypíná, takže by stránka měla být optimalizovaná především pro ně.

kdyz jsem na diskuse.jakpsatweb.cz a ja uz web psat umim
Zase tak moc si nefandi.

Co rikate treba na tu ficurku zvetsovani a zmensovani textu pro moderni prohlizece?
Neumí zvětšovat to, co bych zvětšit/zčitelnit potřeboval, a nepamatuje si stav po přechodu na jinou stránku. Kvůli tomuto vynálezu se stahuje obří skript?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0