Autor Zpráva
Jozefe
Profil *
Download Portal myslite si ze sa oplati pokracovat ?
Jozefe
Profil *
prepacte Download Portal
yFang
Profil
Jozefe
1) Odkazy v patičce jsou málo kontrastní.
2) Proč kombinuješ angličtinu a slovenčtinu? (Home, názvy kategorí aj.)
3) Menu a hlavička jsou dost graficky chudé. Ostaně celý web je graficky slabší.
4) Odkaz v hlavičce obvykle vede na úvodní stránku a ne někam do webu.
5) <h1 id="chapter-one"><a href=""><span>SuperDownloadPort&aacute;l</span></a></h1> tohle má být co?
6) <b>Home</b> V HTML je několik nadpisů, ne jenom h1.
{x}
Profil *
Jozefe
Nezakládej stále nová vlákna! Nikdo se ti tu k tomu nebude vyjadřovat 100x. Přečti si předešlé názory a udělej si o tom úsudek sám.

Btw. když už to chceš zdokonalovat, tak se aspoň řiď radami, které ti byly sděleny - viz. odsazení textu, ...
dracek
Profil
Pokud vím, už je to v reportech na ic.cz :)
Pokud není, v příštích 5 minutách bude.
Jozefe
Profil *
na ale to neporusuje pravidla je to jenom server kde se budou ukladet linky k souborum a ty linky nejsou tak velky
{x}
Profil *
Pravidla ic.cz hovoří jasně: " (...) Dále je zakázáno na serveru umísťovat stránky, které odkazují na zdroje nelegálních dat, či je dokonce nabízejí ke stažení. (...)".
Jozefe
Profil *
njn jenze to nejsou nelegalni zatim to vsechno kontroluju aby to bylo s legalnich serveru
devian
Profil *
Není legální/nelegální server, je jen legální/nelegální obsah.
A ten ty nabízíš.
Jozefe
Profil *
to je v prdely poznate naky free server kterej tohle pravidlo nema
Strajk
Profil
Naštěstí ne, nechápu proč se nezaregistruješ na nějakým warez foru a nepřizpíváš tam... Na takovej web ti stejně nikdo chodit nebude, a když bude tak ti to za chvílu smažou
Jozefe
Profil *
ano ic to nemuze smazat na webu nejsou linky k souboru je tam linka napriklad k subor.php?id=1 ale ne linka takze neporusuju pravidla to mi uz reklo moc lidi
{x}
Profil *
Ale v obou případech dojdeš ke stejnému souboru, nebo ne? Je jedno, jestli se budeš odkazovat přímo nebo přesměrováním.
Jozefe
Profil *
ale kdys moje data budu ukladet napriklad na uloz to nebo na takych serveru jako mylsim ted placenych tak to neni proti pravidlum neee
Mike8748
Profil
Jozefe
tady nejde vubec o to kde ty data budou ulozeny, pochop to konecne

jde o to ze jde o sireni dat bez opravneni/licence k tomu

proste nabizis ke stazeni nelegalni data, nikoho nezajima kde jdou ulozeny (a jeste je tam u kazdyho linku uvedeny kdo to tam pridal, i s kontaktama, tomu uz rikas fakt blbost)
Jozefe
Profil *
Mike8748:
no kto to tam pridal je nick nickto nevi kto to je

ale ja si asi koupim server a budu to uploadovat zaroven na nakej server jako ne ja ale lidi co pudou na muj web ale i ja :D
shaggy
Profil
Kúp si server, doménu napíš na seba, nech je majiteľ ľahko dohľadatelný...
Bože, deti, keby ste vymysleli niečo originálne, niečo pri čom nemusíte kradnúť, asi by z vás ubudlo, však?
Mike8748
Profil
Jozefe
>>no kto to tam pridal je nick nickto nevi kto to je
je tam nick i odkaz na webovky. na spouste webovek je pak uvedenej primej kontakt na autora, nebo i celou skupinu. at uz jen icq, tak i treba bydliste,... ale to mas jedno

>> ale ja si asi koupim server
1) jako "majitel" serveru jsi dohledatelnej behem par minut
2) jako majitel serveru mas pravni odpovednost za to co je tam nahrane, pokud ti tam nekdo nahraje neco nelegalniho, tak mas povinost to odstranit

skus napred dospet, pak vymejslet co provozovat na internetu
Jozefe
Profil *
no ale tak jak kto mohl udelat rapidshare a tak

a ty webovky tam je napsanej jenom server odkud je ten soubor

nebo lepsi otazka jak zehnat licenzi
Mike8748
Profil
>> nebo lepsi otazka jak zehnat licenzi
domluvis se s vyrobcem software/ditributorem filmu/... a zaplatis poplatky, za kazdou stazenou kopii z tveho serveru. jednoduche

>> no ale tak jak kto mohl udelat rapidshare a tak
vsak taky rapidshare maze nahlasena nelegalni data


zpatky k tematu: ma smysl pokracovat?

ne, nema.
- warez for/download stranek jsou tisice, imho neprineses nic noveho, nic vyjimecneho.

viz. forum
>> Ahojte mam otázku prajete si na tejto stránke funkciu registrovanie a prihlásenie
>> ked ano tak napíąte prosím s akými funkciami by ste si to predstavovaly
tohle pobavi. delas nejakej web, a ani nevis co na nej dat?

>> Ahojte hladám niekoho kto by chcel do Downloadsuper teamu a by denne pridával download-súbory ... neskôr tie? aj odmena
pochybuju ze by nekdo mel zajem o bezny data (domaci ukoly, volne sirenej soft,...) takze nejspis hledas nekoho kdo by tam daval linky na filmicky a hry a dalsi. vis o tom ze navadeni k ilegalni cinnosti je taky trestny cin? aspon teda u nas v CR (na slovensku urcite taky)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0