Autor Zpráva
milbr
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o názor na www.sanitacefr.com
Děkuji Milan
VLadas
Profil
milbr
- Nemám co říct, je to pěkný i vzhledem k zaměření.
- klikací logo chybí
- Ještě bych trochu zjemnil ten kontrast, po chvíli čtení se mi písmo začíná slévat, díky té záři.

chytil jsem slinu, takže web splňuje své :D
milbr
Profil *
VLadas
Děkuji, logo a písmo opravím
VLadas
Profil
Normálně jsem chytil slinu :D
Mistr
Profil
milbr
(1) Absenci klikacího loga již zmínil kolega VLadas.
(2) Chybou je též neustále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(3) Vzorce chemických sloučenin ve stránce Ceníky a naše služby by bylo možné napsat pomocí dolního indexu, ne?
(4) V prvním odstavci stránky Historie piva si oprav pravopisnou chybu: Babylóňané přenesli výrobu piva (...)
(5) A hned v první větě následujícího odstavce stránky zíněněé v předchozím bodě jsou dokonce dvě pravopisné chyby: Do Čech výrobu přenesli pravděpodobně Slované při stěhování národů.
(6) A věta následující postrádá čárku a písmenko: První zmínka se datuje kolem roku 933, kdy se pivo vařilo nejdříve v klášterech a zde se pěstoval i chmel.
(7) O něco dál - stále ve stránce Historie piva - schází tečka za číslovkou: Zlatý věk pivovarnictví v Čechách nastal v 19. století.
(8) A věta Po válce byly na území České republiky postaveny pouze 2 pivovary: Radegast a Most. zase žádá o doplnění mezery (za dvojtečku). Na tak krátký text je chyb poměrně dost, nemyslíš? Celkově by text bylo možné ještě stylisticky trochu dotvořit a vylepšit.
(9) Na stránku se dívám pomocí MSIE 6 SP 2. Ve formuláři jsem stránky Kontakty a objednávky jsem chybně označil položku u výkonu práce (v tabulce zcela vpravo). Jak se mám zaškrtnutí zbavit? Ostatně, proč neděláš zatržítka běžnými check boxy?
(10) Opět ve stránce Kontakty a objednávky chybí tečka za zkratkou Ulice a č. p. A když už v tom budeš, doplň si i mezeru před písmenko "p". Patří tam!
(11) V kontaktech stránky Kontakty a objednávky by snad nemuselo být napsáno "mailto:", co myslíš? e-mail: mailto:office@sanitacefr.com
(12) Oddělítka v patičce jsou velmi podobná písmenku "I". Upravil bych je.
(13) Proč jsou některé položky patičky psané s malým počátečním písmenem, jiné zas s velkým?
(14) V patičce vypadá nápis vyrobil milbr_webstudio jako odkaz, přitom odkazem není. To je, dle mého, prohřešek.
(15) Obrázek Toplistu sice vypadá jako pěst na oko, ale viděl jsem i horší věci. Ostatně, proč tam vůbec musí být? Nesnižuje trochu firemní stránky? Existují přeci způsoby, jak měřit návštěvnost i daleko decentněji.
(16) V menu nevidím, kterou stránku z něj mám právě otevřenou.
vertigo4
Profil
obrázek piva se mi zdá nekvalitní
Mistr
Profil
milbr
(17) V patičce píšeš Mapa stránek, přitom se ovšem z této "mapy" vůbec nedostanu na stránku o historii piva.
(18) Patičkový odkaz Sanitace pivní cesty vede na neexistující stránku: http://www.sanitacefr.com/sanitace.php Viděl bych to na chyby v adresách.
milbr
Profil *
vertigo4
Děkuji, obrázek opravím (předělám.)

Mistr
Moc děkuji, že jsi si našel čas a upozornil na chyby. Snad by to už mělo být v pohodě.
Návštěvnost předělám, od začátku se mi tam nelíbí.
Ještě jednou díky.
Milan
Mistr
Profil
milbr
Moc děkuji, že jsi si našel čas a upozornil na chyby.
Nemáš zač.

Snad by to už mělo být v pohodě.
Nemyslím si:
(1) Chválím klikací logo. Ovšem na můj vkus je příliš malé. Já bych ho udělal i z nadpisu Miroslav Fišar, případně ještě i z větší plochy (celý půllitr?).
(2) Neopravil jsi ještě stránku http://www.sanitacefr.com/odeslat.php
(3) Jen tak na okraj: proč nejsou položky v menu ve stejném pořadí jako položky v patičce?
(4) Ve stránce http://www.sanitacefr.com/sluzby.php si doplň mezeru před závorku za slovem "skla" ve spojení (...) čištění pivního skla (tablety, roztok) - myček (...)
(5) Musí mít ve stránce http://www.sanitacefr.com/sluzby.php kapitolky Výčepní chemie a Ceník prováděné sanitace položku označenou číslem jedna, když stejně žádnou druhou ani jinou položku neobsahují?
(6) Text Spokojení klienti z titulní stránky sice není příliš kontrastní, ale budiž.
milbr
Profil *
Mistr
Díky snad je to už v pohode.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0