Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj, mohli byste prosím zkouknout můj web. Chtěl bych nějaké názory i lidí z oboru. Mezi obyčejnými lidmi to prošlo, tak uvidíme jak tady.

Zatím to ještě není hotové. První stránka je již kompletní, ovšem podstránky prozatím ještě nejsou hotové na nich se pracuje. Do první stránky, se už jen přidají poslední reference, ale to si asi každý dovede představit.

Zajimalo by mě hlavně, jak se Vám zdá design, přehlednost, apod.

A konečně stránky: http://sosp.educanet.cz/~rolinek/web/new/
RuleZZZ
Profil
První dojem - pěkný. Chybí mi hover efekt u menu.
LukeZzZ
Profil
Už jsem tam přidal i ty reference, aby byla ta titulní strana komplet
LukeZzZ
Profil
RuleZZZ:
jj nad tím hoverem jsem taky přemýšlel, jen jsem nějak nevymyslel žádný kloudný, asi tam dám starý dobrý podbarvení spodní části menu pod tím světlým pruhem s nápisem a nebo jen přebarvení textu, to možná bude postačující.

Dodatek: Hover už je dodělán... tak jaký to je teď?
Mistr
Profil
LukeZzZ
Hezký. Měl bych k němu jen několik málo poznámek:
(1) Šílená adresa. Nicméně předpokládám, že je jen dočasná. Je to tak, viď?
(2) Doplnil bych klikací logo.
(3) V menu bych počeštil položku Home.
(4) Proč některé netučné texty v oddíle 5 důvodů proč si zvolit právě mé služby? začínají velkým písmenem, jiné zas malým?
LukeZzZ
Profil
Mistr:
1 - adresa je samozřejmě pouze dočasná již se na tom pracuje
2 - klikací logo nejspíš doplním. Říkal jsem si, že když tam je dobře viditelná položka "HOME", tak že nebude potřeba, ale když ho dám klikací, tak tím určitě nic nepokazím.
3 - Počeštění položky se bohužel konat nebude, jelikož font, který je umístěn v menu nepodporuje "ů" a dokreslovat zvlášť kroužek, by sice nebylo težké, ovšem většinou to poté vypadá nepřirozeně. Mohu se pokusit a výsledek sem v průběhu dneška a sami zde můžete posoudit, zda to vypadá lépe či nikoli
4 - díky za upozornění, nevšiml jsem si toho. hned to jdu opravit.

Moc ti díky za připomínky
mantisa
Profil
Stránky sice mohou být hezké, ale pokud hned v první větě, na kterou jsem narazil je chyba, odcházím...
Nox
Profil
Na to že sou tam sekce grafika a webdesign je to graficky slabé...

Jediné kvalitní jsou tam ikonky, což znamená, že jsou odněkud stažený... a ještě ten globus
je vyzískanej dost špatně (zubatý) (nebo nevim jak si to mám jinak vysvětlit)

Nepoužívej takové přesycené a výrazné barvy jako plnou žlutou v patičce, trochu to barevně uprav

Menu se chová v (aspoň v opeře) dost divně, položky ztrácí hover a deformuje se jejich velikost při přejíždění

Kód je celkem v pohodě, no, klasika
LukeZzZ
Profil
2 NOX:

Díky za kritiku... jen nevím, co ti dělá to menu, já mám nainstalovanou OPERU, FF, IE i NETSCAPE a menu mi běží v pořádku, tak jestli by jsi mohl poslat třeba nějaký screen, abych věděl kde je chyba.

Ty barvy možná ještě upravím, ale moc už asi ne. To je asi věc názoru, komu se líbí jaké barvy. Mě to takhle přijde docela v pohodě, takže možná jen nějaké korekce odstínů, víc určitě ne.
RuleZZZ
Profil
Pěkný 6,5/10.
Hover - supr. )
LukeZzZ
Profil
Veslké díky za všechny vaše připomínky. Některé připomínky jsem si vzal k srdci a opravil to a nějaké ne.
Samozřejmě pokud ještě nějaká připomínka bude určitě ji napište a něco s tím uděláme.

Ještě jedno díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0