Autor Zpráva
PCMark
Profil
Prosím o zhodnocení nového magazínu www.swmag.cz, který se zabývá softwarem a internetem. Technickou realizaci webu provedl na základě mojich požadavků Adam Šitavanc. Web by měl být navržen jako rychlý, přehledný a uživatelský přátelský.

Budu rád za jakékoliv připomínky, nebo návrhy na zlepšení. Zajímá mě i váš názor na SEO nebo přístupnost.
Paulí
Profil
chyba js (v IE) - naplatný znak (řádek 1, znak 25)....

jinak pěkný ....... líbí se mi to .....

<< Ale proč ty odkazy pod logem vedou na jiné stránky ??? >>
Měsíček
Profil
nelbí .. špatně se čte patička, naprosto odlišná od hlavičky což není ideál a celý web se mi zdá nepřehledný ..
PCMark
Profil
Paulí
Díky, ta chyba js v IE6 tam ještě nedávno nebyla, je to zajímavé. Nechám to opravit.
Odkazy pod logem vedou na jiné stránky, protože ty stránky jsou skutečně jiné stránky :)

Měsíček
Podle tebe by měl text ve footeru vypadat stejně jako v headeru?
Vitec
Profil
To písmo by opravdu chtělo zvětšit.. zatím je to takové holé ale až tam bude víc obrázků tak to bude možná vypadat líp a možná je to zbytečně široké:)
tozi
Profil
to Měsíček
Na čo má byť čitateľná patička ak tam nie sú dôležité infá? to len tak na okraj.

K webu:
Je neprehľadná.Bez grafiky čo nieje niekedy na škodu ale žiaľ v tomto prípade je.
Pokiaľ stránka nevyzerá aspoň trocha k svetu,tak dávať rady na zlepšenie sú márne.

Celkový dojem: odfláknutá robota 0/10

PS: A ako pozerám na stránku http://adam.sitavanc.name/ a referencie,tak ma ani neprekvapuje výsledok pri tejto stránke.
shaggy
Profil
tozi - zdrž sa hodnotenia nesúvisiacich stránok, aj ja by som mohol napísať, že človek s referenciami aké máš ty, by sa termínov "odlfáknutá robota" mal zdržať. Ale neurobím to ;-)

Tá stránka je priemerná, keďže mu to nerobilo žiadne dieťa, čakal by som niečo lepšie. Je to proste nevýrazné. Aj tá pätička, v ktorej sú podľa môjho názor dôležité "infá" (pre mňa je ISSN rovnako ako kontakt dosť dôležitá informácia).
tozi
Profil
shaggy
1. to čo mám na mojej stránke nieje kompletné a staré!
2. no neviem či si sa zdržal keď si to napísal ;)
(aj ja by som mohol napísať, že človek s referenciami aké máš ty, by sa termínov "odlfáknutá robota" mal zdržať. Ale neurobím to ;-) )

A k danej stránke som sa vyjadril ;).
shaggy
Profil
no neviem či si sa zdržal keď si to napísal
však to bolo myslené ironicky... len som ti chcel ukázať, že sa tu nehodnotí to, o čo nás nežiadali. Tak ako ty máš staré veci na stránke, aj o on môže mať staré veci.
A nemyslím, že by to bolo až také zlé, že by si to zaslúžilo 0/10, minimálne 6/10
tozi
Profil
shaggy
Tak ako ty máš staré veci na stránke, aj o on môže mať staré veci.
tiež pravda

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A nemyslím, že by to bolo až také zlé, že by si to zaslúžilo 0/10, minimálne 6/10
No keď sa tým niekto živý a predáva takéto stránky tak treba hodnotiť aj ostrejšie.Predsa len to už nieje začiatočník,keď sa tým živý.Pozri sa na tú stránku tak že ju robil "profik",no podľa mňa si zaslúži takéto bodovanie.

Ale to je len môj názor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0