Autor Zpráva
lukynko
Profil
Prosim o nazor a konstruktivnu kritiku na moje osobne stranky.. ;)
som zaciatocnik, vlastne ani nemam ambiciu stat sa profesionalom. Snazil som sa vytvorit co najjednoduchsiu a najprehladnejsiu stranku bez zbytocneho matrioskovania.. Jedna sa o stranku na vysoskolskom serveri davinici.. Sekcia download ostane ako je, bolo by podla mna zbytocne tam vytvarat nejake linky a ikonky, ked to dobre obstara aj sam server. Sekcia fotogaleria samozrejme bude, ked sa mi podari dopisat vsetky skripty.. :-D
Pokial som si vsimol, stranka ma 2 chyby..
1. Neviem prist na to, preco je sekcia IT posunuta doprava o 5px napriek tomu ze je presnou kopiou sekcie O mne....
2. V IE6 je hore medzi #header a #menu volny pas, ktory predpokladam vznika nejakym bugom v IE6 (nejaky margin bug alebo nieco take, opravte ma). Toto ani nemam zaujem opravit, nakolko to nedegraduje layout a myslim ze by to slo jedine s matrioskovanim, popr nejakymi specialnymi konstrukciami a kod len kvoli takemu detailu menit nechcem.. Radsej by som sa vsak dozvedel pricinu nechceneho efektu 1. :) Dakujem.. a este link .. :D
https://davinci.fmph.uniba.sk:444/~jankovic16
VLadas
Profil
lukynko
zobrazí se mi toto

Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu.


Certifikát zabezpečení předložený tímto webem nebyl vydán důvěryhodným certifikačním úřadem.
Certifikát zabezpečení tohoto webu má prošlou platnost nebo ještě není platný.

Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server.
Doporučujeme, abyste zavřeli tuto webovou stránku a nepokračovali na tento web. Tuto webovou stránku zavřete klepnutím sem.
Pokračovat na tento web (nedoporučujeme)
Další informace


Pokud jste tuto stránku zobrazili klepnutím na odkaz, zkontrolujte adresu webu v adresním řádku a přesvědčte se, zda se jedná o adresu, kterou jste očekávali.
Při přechodu na web například s adresou https://example.com zkuste k adrese přidat předponu www, například https://www.example.com.
Pokud se rozhodnete tuto chybu ignorovat a pokračovat, nezadávejte na tomto webu soukromé informace.

Další informace zobrazíte v tématu týkajícím se chyb certifikátů v nápovědě k aplikaci Internet Explorer.


Nepřijímá to certifikát ani v FF
Měsíček
Profil
:444/~jankovic16 ??? = no coment :-))

jinak když už děláš styl borderu jako dashed tak v něm dělej vše ne jen něco, není moc pěkný když vidíš rámec v dashed a pak čáru v solid ..
shaggy
Profil
funklub zatiaľ nemám
ver mi funklub už máš, dosť som sa pobavil. Ak takúto stránku urobí inteligentný webdizajnér (tvoje slová pri prezentácii Opery), tak získaš veľa členov do tvojho zábavného-klubu.
Si začiatočník, práve preto viac hodnotím chyby v texte, celkový výzor a aj určité hranie sa na webdizajnéra (už spomínaný riadok v texte o Opere - neviem ako ju môžeš odporúčať pre webdizajnérov, keď ty zatiaľ medzi nich nepatríš).

Preto skús trošku popracovať na obsahu. A ešte lepšie bude začať tým, že pri prezeraní tejto stránky nebudem potrebovať žiaden certifikát. Myslím, že v tomto prípade nie je potrebný ;-)
annon1
Profil *
Nesémantické menu

Sémantika je věc, která není povinná a jde spíše jako o měkké a tvrdé i/y v českém jazyce. Jméno Fylyp přečteme stejně dobře, jako Filip. Ovšem lépe se na to kouká. Proto dej menu do sémantických značek "<menu>".

viz. semantika.name (pozn.: Trochu zascrollujte).
quinux
Profil
lukynko
1) červené pozadí a černý text (menu a patička) je naprosto nečitelné
2) download a fotogalerie nefungují
3) je naprosto zbytečné na takový to web nasazovat SSL
lukynko
Profil
:) pobavili ste ma teda poniektori..

VLadas: To je aky browser? lebo na IE6, Opera aj Mozilla mi to ide bez problemov. Tipujem ze asi IE7?

Měsíček: Opakujem este raz ze toto je server davinci, adresa v takomto tvare je automaticky pridelovana kadzemu studentovi matfyzu, takze adresu ani certifikaty som si to tam nedal ja len tak z roztopase...
K tomu dashed.. mne sa to paci..

shaggy: neviem, co si chcel povedat tym zvyraznenim b, ak tam ma byt aj podla Jazykovedneho ustavu L. Stura a alebo co tak to povazujem za malichernost. Ak si dobre cital tak Operu neodporucam pre webdesignerov ale snazil som sa naznacit ze prave Operu najlepsie zodpoveda standardom. S tou inteligenciu to bolo mozno trosku preexponovane, ak si sa urazil prepac... :D

annon1: dakujem.. nieco si o tom precitam ;)

quinux:1. nemam ten nazor. 2. download by mal ist (len ako prepnutie sa do priecinka) a ano fotoalbumy skutocne este nie su spojazdnene.. pracuje sa na tom
shaggy
Profil
lukynko
ja som sa neurazil, len mi prišlo, že seba označuješ za inteligentného webdizajnéra... to nie je narážka na tvoju inteligenciu (o ktorej naozaj nepochybujem), ale na tvoje webdizanérstvo ;-)
Nezvýraznil som b ale u, preto fanúšik sa píše fan, fun = zábava. Ak nevieš po anglicky, nepoužívaj ten jazyk.

Ja si nedovolím ani o jednom prehliadači tvrdiť, že je ten najlepší, pretože práve ako webdizajnér som narazil na chyby v Opere. A správny webdizajnér by mal používať minimálne svätú trojicu (IE, FF, Opera).

A mne osobne je jasné, že ten certifikát je kvôli tomu systému, viem čo je DaVinci, som informatický odbor študujúci kolega z rovnakej univerzity (ale inej fakulty).
VLadas
Profil
lukynko
Ano je to IE7 a FF 2.0.0.9
chil_cz
Profil *
masakr ... https? to ne prosimte, s timto na internet nechod ... ;) at to de ve skole ja chil! :)
jurajko
Profil
Pre lukynko :

tento isty problem mam aj ja na stranke chello.sk,v sekcii sprava uctov.Ibaze tam ten certifikat skutocne skoncil platnost 7.6.2008 a to mi stale tvrdia na helpdesku ze u nich je vsetko ok.Uz neviem co mam robit.nainstaloval som si novy FF 3 a v nom to tiez robi,ale tam sa aspon dalo pridat ten certifikat do ignorovanych a ide to.Tak neviem ako im dokazat ze tam maju skutocne chybu oni,nie ja.ked som ziadal nech pride ku mne technik,a dokaze mi ze mam chybu ja v PC,tak sa vyhovorili ze poskytuju podporu ibe pre pripojenie ako take,nie nastavenia IE Win a pod.Zacalo to blbnut presne od datumu kedy skoncila platnost toho ich certifikatu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0